«16 днів проти насильства» – акція у Крихівецькому ліцеї

У Крихівецькому ліцеї відбулася акція «16 днів проти насильства». Впродовж неї було проведено такі заходи:

- 28 листопада практичний психолог та соціальний педагог провели заняття «Мій улюблений світ без насильства» з учнями 4-Д класу. Діти розповіли, як розуміють явище насильства та його прояви, довели, що знають до кого можна звернутися за допомогою. З метою протесту супроти насильства учні залишили на плакаті свої долоньки-дотики - вони символізують доброту, єднання, взаєморозуміння та любов.

- 29 листопада практичний психолог та соціальний педагог залучили учнів 8-Б класу до ігрової методики «Коло безпеки». Завдяки ній, діти покращили свою обізнаність щодо небезпек в Інтернеті та мереж пов’язаних із насильством.

- 30 листопада практичний психолог та соціальний педагог завітали з «Колом безпеки» до учнів       7-А та 7-Б класів.

- Також практичний психолог та соціальний педагог провели інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом» для учнів 4-Г класу. Дітям в ігровій формі розповіли про проблему торгівлі людьми, ознайомили із правилами безпечних подорожей, а також допомогли виробити навички безпечної поведінки.

- До акції «16 днів проти насильства» долучилися й учні 3-В та 4-А класів. Для них відбулося заняття «Мій улюблений світ без насильства».

- Для учнів 5-Г класу провели гру «Коло безпеки».

- На завершення акції відбулися зустрічі учнів 3-В, 3-Г та 5-Г класів зі шкільними офіцерами поліції Б. Настичем та Т. Беркій. Інспектори допомогли учням закріпити здобуті знання та ще раз пояснили алгоритм поведінки у ситуаціях, що пов’язані з насиллям.

Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej