КРИХІВЕЦЬКІ ДІТИ – МИКОЛАЇ ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ

15 грудня 2022 р. разом з дітками Крихівецького ліцею та волонтерами громада села зробила чергову відправку до наших воїнів. Діти напередодні свята Миколая власноруч завантажували всім необхідним для воїнів машину. Ось таке сильне, незламне покоління підростає. Напередодні Нового року крихівецькі волонтери теж здійснили декілька відправок у зону бойових дій для наших крихівчан – воїнів ЗСУ. На війні вкрай важлива підтримка. Щиро дякуємо всім, хто долучився!!! Крок за кроком вперед до перемоги! Все буде Україна!

Див.: https://www.facebook.com/profile.php?id=100054482044057

ЗИМОВІ СВЯТА у «КОТИГОРОШКО»

У дитячому садку «Котигорошко» упродовж грудня відбулося чимало цікавих свят, зокрема: «Книга добрих справ» для дітей середньої групи «Яблунька», «Різдвяна історія» для дітей групи «Їжачок». А для дітей старшої групи провели розвагу «Андріївські вечорниці», щоб ознайомити їх із традиціями українського народу, пробудити пізнавальні інтереси до історії нації, її культури та побуту; виховати глибоке почуття любові та поваги до народних звичаїв, традицій; сприяти відродженню обрядів нашого народу та розвитку творчих здібностей дітей. Не забули відсвяткувати і Всесвітній день української хустки. А у День Збройних Сил України діти виготовляли обереги «Янгол-мотанка», щоби подякувати нашим захисникам.

Див.: https://zdo-24-kotyhoroshko.webnode.com.ua/

 

ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ У ХРАМІ СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КИРИЛА І МЕТОДІЯ

26 грудня було особливим днем у Храмі Святих Рівноапостольних Кирила і Методія: тут зібралися особи з вадами слуху з Івано-Франківська. З благословення митрополитів Ігоря Возьняка (Львів) та Володимира Війтишина (Івано-Франківськ) вже другий рік поспіль зі Львова до Івано-Франківська приїжджають два священники Михайло Фенканін та Олег Плішило, щоб послужити особам із вадами слуху. У храмі відбулася передріздвяна зустріч: всі присутні мали можливість приступити до Святої Сповіді, а відтак брати участь в Службі Божій. Священники сповідали вірних в окремих кімнатах, а відтак служили Літургію, звернені лицем до людей, щоб за допомогою мови жестів допомогти вірним брати участь у цій спільній молитві. Сестри монахині з допомогою перекладача вчили присутніх молитися на вервиці, а священники старалися донести до вірних найцінніші скарби віри. Після богослужіння о. Йосафат Бойко, ВС, настоятель храму подякував священникам за служіння, а всім присутнім за їхню присутність і заохотив всіх до доброго християнського життя та допомоги ближнім. Відтак всі могли отримати святкові подарунки - продуктові набори від імені парафіяльної спільноти.

Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/

 

ЗАВІТАЙТЕ в НАРОДНИЙ ДІМ с. КРИХІВЦІ

Цікаво проводять час гуртківці Народного дому с. Крихівці: беруть участь у різдвяно-новорічних майстер-класах та спільно з викладачкою клубу образотворчого мистецтва «Кольорові фарби», Христею Кравчук, малюють чудові ілюстрації, сповнені зимової атмосфери.

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193/

«Ялинка перемоги»

Юні ангелята допомогли оздобити ялинку у с. Крихівці. Неспроста її назвали «ялинкою перемоги», адже для прикрашання різдвяно-новорічного дерева використали патріотичні барви, а на верхівці розмістили герб. За сприяння міського голови Руслана Марцінківа та старости с. Крихівці Надії Фотуйми діти отримали солодкі подарунки від святого Миколая.

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193/

КОЛЕКТИВИ НАРОДНОГО ДОМУ – НЕЗМІННІ УЧАСНИКИ ПЕРФОРМАНСІВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Культурний фронт також не втихає, адже його боронять вокальні колективи Народного дому с. Крихівці. У листопаді відбулися музично-патріотичні перформанси на підтримку Збройних Сил України за участю вокального ансамблю «Гармонія» та солістів Народного дому с. Крихівці. Композиція авторства Михайла Яцківа зачепила слухачів за живе. У форматі відеозапису її прослухали понад 300 000 разів. Участь у багатьох перформансах на підтримку ЗСУ - це лише дрібка від того, що крихівчани роблять, щоби наблизити нашу перемогу.

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193/

Флешмоб #УкраїнськаХустка

Із нагоди Всесвітнього дня української хустки, Народний дім с. Крихівці підтримав флешмоб #УкраїнськаХустка і четвертий рік поспіль провів конкурс: учасники поділилися своїми світлинами у яскравих хустках, а затим, згідно з правилами конкурсу, перемагала найпопулярніша фотографія (з найбільшою кількістю вподобайок); переможець отримував українську хустку. Цьогоріч розіграш тривав із 07.12.2022 - до 21.12.2022. Перемогла Діана Бочкова разом із донечками Софійкою та Діаною. Вітаємо!

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193/

Проєкт: «Івано-Франківська об’єднана територіальна громада: віхи тисячоліть та сузір’я імен». Розпочинаємо

Народний університет громад в дії. Працюємо над розділом про Микитинці до ювілейного видання «Івано-Франківська об’єднана територіальна громада: віхи тисячоліть та сузір’я імен. Том І». Тішить, що у нашій команді староста села Микитинецького старостинського округу – Ірина Паращук, яка дуже вболіває за представлення рідного села, місцевий краєзнавець Галина Володимирівна Марків та провідний науковий співробітник Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Петро Ганцюк, який допоможе нам, щоб розділ про борців за волю України з Микитинців був представлений якнайповніше. Дякуємо старості Крихівців Надії Фотуймі за те, що в цей складний час створила комфортні умови для наукової праці. І Крихівецький старостинський округ став осередком як для членів Народного університету громад ім. Петра Ісаїва, так і для команд, які працюють над реалізацією цікавого інтеграційного проєкту. Запрошуємо до Народного університету громад імені Петра Ісаїва всі команди сіл Івано-Франківської ОТГ. Готові ділитись досвідом, допомогти в укладанні розділів та ін.

Див.: https://www.facebook.com/groups/155287023096358/

БІБЛІОВІЗИТ ДО ЛІЦЕЮ НА МИКОЛАЯ

21 грудня 2022 р. завідувачка бібліотеки-філії № 9 (с. Крихівці), Оксана Малик, завітала до Крихівецького ліцею з подарунками від Святого Миколая: ілюстрованими книжечками англійською мовою. Наймолодші читачі вже встигли ознайомитися з цікавими новинками у кабінеті англійської мови.

Дет. див: https://m.facebook.com/groups/425643652044109/

 

ЯРМАРОК НА МИКОЛАЯ У КРИХІВЦЯХ

18 грудня 2022 р. у Крихівцях відбувся шостий ярмарок на підтримку Збройних Сил України. На ньому можна було придбати вироби, виготовлені вихованцями крихівецького дитячого садочка, ліцею, «Карітасу», студентами Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ та крихівчанами. Вторговані гроші будуть спрямовані на придбання генератора і тканин для пошиття теплого одягу.

Див.: https://www.facebook.com/profile.php?id=100054482044057