Посилюємо волонтерський фронт округу!

Крихівецький старостинський округ та Громадська організація «Крихівецька громада: минуле й майбутнє» розпочали співпрацю з Франко-Українською Асоціацією «Ідеї без кордонів». Унаслідок цієї співпраці вдалося:

16 січня 2023 р. отримано та передано військовослужбовцям 8-го батальйону 10-ї Окремої гірсько-штурмової бригади:

─  грілки хімічні для обігріву рук та грілки хімічні для ніг;

─  павербанки;

─  термобілизну;

─  ліхтарі;

─  ліки.

16,  26-27 січня отримано та передано військовослужбовцям в/ч А-7047 ліки, якими вони змогли доукомплектувати свої аптечки.

27 січня отримано та передано військовослужбовцям 10-ї ОГШБр:

─  домкрат гідравлічний;

─  набір інструментів-ключів;

─  акумулятори 90;

─  масло веретенне;

─  масло дизельне;

─  генератор — 2,5 кВ+.

27 січня отримано та передано військовослужбовцям 7-го Окремого батальйону в/ч А 7091:

─  генератор — 2,5 кВ+;

─  засоби гігієни;

─  продукти харчування.

26 і 27 січня надійшло:

─  лікарські засоби (15 ящиків);

─  продукти харчування (16 ящиків);

─  засоби гігієни (6 ящиків);

─  дитяче харчування (8 ящиків).

Також від Крихівецького старостинського округу на фронт відправлено:

─  маскувальні сітки;

─  малюнки дітей;

─  батончики «Бандерівські» (виготовлені волонтерським проєктом «Бандерівський», до якого крихівчани долучаються збором необхідних продуктів);

─  прапори;

─  вервички;

─  солодощі;

─  теплі речі, взуття та робочий одяг;

─  засоби гігієни.

Все це суттєво допоможе військовослужбовцям виконувати свій обов’язок у складних умовах та забезпечить боєздатність на передній лінії оборони України від російської агресії, дозволить нашим воїнам у бойових умовах надавати першу медичну допомогу та первинне лікування. Дитяче харчування та ліки також будуть передані у лікарні та госпіталі.

Дякуємо Франко-Українській Асоціації «Ідеї без кордонів» за жертовність і благодійність!

Дякуємо волонтерському проєкту «Бандерівський»!

Дякуємо усім крихівчанам, що долучаються до волонтерства!

Разом ─ ми сила!!!

Свято Ораторію на парафії Святих Рівноапостольних Кирила і Методія
29 січня 2023 р. на парафії Святих Рівноапостольних Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) відбулося щорічне свято Ораторію св. Йоана Боско, який є покровителем катехитичної школи, що діє при парафії. У святі Ораторію взяло участь близько 200 дітей. Вони грали в різні ігри, змагаючись за перемогу та «живий» приз. За участь у кожній грі діти отримували «гроші», так звані «донбоски» (за них могли придбати смаколики, іграшки, канцтовари, книжки, настільні ігри, тощо). На завершення свята, цьогорічні переможці Ораторію у кожній віковій групі, яких було три (віком від 3 до 6 років, від 7 до 11 років та від 12 років і старші), отримали суперприз — трьох цуценят породи лабрадор-ретривер.
Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/
Відеогодина «Крути. Бій за перемогу»

До 105-річниці бою під Крутами бібліотека-філія №9 с. Крихівці Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради спільно з Народним домом с. Крихівці організували та провели відеогодину «Крути. Бій за перемогу». Акція отримала інформаційний розголос:

https://www.golosinfo.com.ua/u-s-kryhivczi-vshanuvaly-pamyat-geroyiv-boyu-pid-krutamy/ 

Див.: https://m.facebook.com/groups/425643652044109/

Інформ-сторінка «Сказати хочу стільки та мовчу… Я в пам’яті запалюю свічу»
27 січня 2023 р. завідувачка бібліотеки-філії №9 с. Крихівці Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради Оксана Малик спільно з керівницею колективу народознавців та краєзнавців «Кріх КРЕС» та Народного університету громад ім. Петра Ісаєва Народного дому с. Крихівці, авторкою монографії «150 із 150 000 євреїв Прикарпаття як складова етнодемографічної катастрофи Східної Галичини» Любов’ю Соловкою підготували інформ-сторінку «Сказати хочу стільки та мовчу… Я в пам’яті запалюю свічу».
Ознайомитися можна за покликанням:
https://m.facebook.com/groups/425643652044109?group_view_referrer=search
ВІТАЄМО ІВАНА МАЛИКА!

За проведення мистецьких заходів до відзначення різдвяно-новорічних свят Руслан Марцінків відзначив подякою Івана Малика — директора Народного дому с. Крихівці. Адже Іван Малик підтримував у душах людей патріотичний запал, різдвяний настрій та віру в перемогу. Також мер міста подякував за збереження давніх українських традицій. Приєднуємося до подяки й пишаємося нашими крихівчанами! Спільними зусиллями тримаємо культурний фронт!

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193/

І на канікулах працюємо!

Юні крихівчани й під час канікул роблять усе, щоби наблизити нашу перемогу: плетуть маскувальні сітки, малюють малюнки для наших воїнів, а також виготовляють окопні свічки. Тільки за минулий тиждень вдалося виготовити більш, як 200 свічок!!! Також діти виконували з кольорової листової вощини стрітенські свічки й затим прикрашали їх елементами декору: сухоцвітом, стрічками, тощо. Запрошуємо до Народного дому с. Крихівці всіх охочих виготовляти окопні свічки, а також нагадуємо, що допомогти можна й матеріалами, адже для виготовлення свічок необхідні: гофрований картон, віск, парафін, чайники, жерстяні банки, сокири, рукавиці, дрова та ін.

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193/

Арт-флешмоб «Захід і Схід — одна країна! Це Cоборна Україна!»

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності — день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. А сьогодні вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії. 21 січня 2023 р. завідувачка бібліотеки-філії №9 с.Крихівці Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради спільно з керівницею клубу за інтересами Народного дому с. Крихівці «Кольорові фарби» організували та провели арт-флешмоб «Захід і Схід — одна країна! Це Cоборна Україна!». Діти охоче малювали країну, в якій хочуть жити: у мирній, незалежній, соборній Україні. Їхні малюнки відображають стан кожного українця — незламні, єдині, з вірою в Бога та ЗСУ.

Див.: https://m.facebook.com/groups/425643652044109/