Мовчазна акція «Ми хочемо миру!»

Напередодні 24 лютого 2023 року, Народний дім с. Крихівці спільно з Крихівецьким ліцеєм Івано-Франківської міської ради провели мовчазну акцію «Ми хочемо миру!».

Див.: https://m.facebook.com/groups/343873475968193/

Панахида на могилах Героїв

Крихівецька громада 24.02.2023, у день роковин початку широкомасштабної війни росії проти незалежності України, на могилах загиблих воїнів-крихівчан – Ярослава Чомка, Романа Дземана, Анатолія Степанова – та військовослужбовця Романа Опара. У молитві за їх душі разом із батьками й рідними возз’єдналися представники всієї громади, від імені яких староста поклала квіти. Отець Микола Мазурик відслужив чин панахиди на могилах всіх воїнів та у проповіді наголосив на словах зі Святого Письма: «Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх». (Ів.15,13). Від імені всіх батьків загиблих Героїв, Ольга Степанівна Чомко подякувала громаді за єдність у молитві за душі синів, і наголосила, що зараз основне пам’ять, адже сини вже своєю загибеллю за Україну отримали честь увійти в історію, і свідченням того, що їх смерть недаремна, є Пам’ять і Перемога України!

Закликаємо всіх крихівчан, парафіян всіх трьох храмів у цей день до діл милосердя, посту і молитви за Перемогу та мир в Україні, щоб російська агресія та все зло на нашій землі було зупинено.

 

 

Історико-патріотичний калейдоскоп «Точка відліку іншого життя» 

24 лютого 2023 року завідувачка бібліотеки-філії №9 с. Крихівці Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготувала для користувачів історико-патріотичний калейдоскоп «Точка відліку іншого життя». Переглянути можна за покликанням: https://www.facebook.com/groups/425643652044109/permalink/931867488088387/

До Крихівецького старостинського округу завітав старший лейтенант Віталій Савойський

23 лютого 2023 року до Крихівецького старостинського округу з передової завітав бойовий офіцер – начальник групи цивільно-військового співробітництва 109-го ОГШ батальйону 10-ї Окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» старший лейтенант Віталій Савойський. У знак подяки округу офіцер вручив прапор бригади старості Надії Фотуймі. Також діти, що виготовляють окопні свічки, отримали в подарунок за свою працю ліхтарики й прапори легендарної 10-ки.

Офіцер Віталій Савойський нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий Хрест» (2022), орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня (2022), нагрудним знаком 10-ї Окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», орденом «Лицарський Хрест», медалями «За заслуги перед Прикарпаттям», «Доблесть Прикарпаття», «За бойову звитягу», відзнаками міського голови Івано-Франківської МТГ «За честь і звитягу» ІІ і ІІІ ступенів, медаллю керівника Торецької міської цивільної адміністрації Бахмутського району до 30-ліття Незалежності та ін.

«НЕзвичайні ГЕРОЇ»: Роман Дземан

ТРК «Вежа» у рамках проєкту «НЕзвичайні ГЕРОЇ», що є циклом документальних програм-спогадів про загиблих у російсько-українській війні іванофранківців, зняла випуск про нашого крихівчанина Романа Дземана. Запрошуємо вас до перегляду!

Волонтерська допомога ЗСУ від Крихівецької громади

23 лютого 2023 року волонтерка Оксана Олійник повідомила:

«Звіт за два тижні проведеної роботи: громадою надано було велику допомогу, щоб ми зробили відправки нашим дорогим захисникам».

Дякуємо усім, хто долучається до волонтерства! Також дякуємо Крихівецькому ліцею за маскувальні сітки та Народному дому с. Крихівці за окопні свічки!

Див.: https://m.facebook.com/profile.php?id=100054482044057&eav=AfZ8v3k0zWmmyFJva3O8C-cpRTtuxkIcCQ9JAkcwwWct-iP4GAtHxvA-7KqAVfqCFfk&paipv=0&_rdr

Волонтерська кухня у Крихівецькому ліцеї

23 лютого 2023 року адміністрація Крихівецького ліцею повідомила, що учнями 1-4 класів, їхніми батьками та вчителями було зліплено вареники, які згодом передадуть нашим захисникам.

Див.: https://m.facebook.com/434588083403926/?locale=ru_RU

Історіографічний семінар «Великого бажайте!»

22 лютого 2023 року на базі Народного університету громад імені Петра Ісаїва Народного дому с. Крихівці Центру культури і мистецтв Івано-Франківської МТГ та Крихівецького старостинського округу відбувся історіографічний семінар «Великого бажайте!», який провела ректорка народного університету Любов Соловка. Зокрема, поділась досвідом роботи над літописом, музеєм, часописом та сайтом. Досвідом також поділився знаний краєзнавець Василь Ярославович Харитон. А слухачами були учасники інтеграційного проєкту «Івано-Франківська об’єднана територіальна громада: віхи тисячоліть та сузір’я імен».

Див.: https://m.facebook.com/groups/155287023096358/