Вітаємо Стріпачук Софію!

25 квітня 2023 року відбулося нагородження подяками від міського голови Руслана Марцінківа. Зокрема, за активну громадську позицію та відданість у праці було нагороджену ученицю 9-А класу Крихівецького ліцею — Стріпачук Софію. Вітаємо!

Див.: https://m.facebook.com/434588083403926/

У Крихівецькому ліцеї відбувся тренінг з протидії торгівлі людьми

24 квітня 2023 року в Крихівецькому ліцеї відбувся тренінг з протидії торгівлі людьми, правил безпечного працевлаштування, міграції, подорожування. У рамках проєкту «Безпека кожного у спільних рішеннях» тренер БФ «Карітас Івано- Франківськ» Ольга Долженко та психолог Ірина Подавільникова провели техніки психологічної самодопомоги подолання стресу.

Див.: https://m.facebook.com/434588083403926/

Міжнародний день Матері-Землі у «Котигорошко»
21 квітня 2023 року вихованці дитячого садочка «Котигорошко» відзначили Міжнародний день Матері-Землі. Вихователі спільно з дітьми прибирали територію, висаджували квіти, упорядковували клумби.
Див.: https://m.facebook.com/100028388656233/
Вітання з Великоднем від Крихівецької громади
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Воскресне Україна в Перемозі!
Вітання з величним святом від Крихівецької громади військовим 109 батальйону. Від парафіян Храму Успіння Пресвятої Богородиці передали освячені паски, писанки та м’ясні вироби. Дякую усім, хто долучився. Окрема подяка о. Володимиру Чорнію, Світлані Підлетейчук, Володимиру Червінці, Жені Ткачук. Божого благословення усім та спокійних свят!
Староста Крихівецького старостинського округу відвідала мешканців Крихівців зі святковими продуктовими наборами

Напередодні Великодня староста Крихівецького старостинського округу, Надія Фотуйма, відвідала мешканців Крихівців зі святковими продуктовими наборами та новим часописом «Крихівецька громада».

Учні Крихівецького ліцею взяли участь у великодньому майстер-класі

13 квітня 2023 року учні Крихівецького ліцею взяли участь у великодньому майстер-класі у Івано-Франківській міській дитячій екологічній станції.

Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej/

Вітаємо Христину Кравчук із перемогою у конкурсі!

Щиро вітаємо нашу крихівчанку, студентку 4-го курсу катедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації ННІМ ПНУ ім. Василя Стефаника, Христину Кравчук, із перемогою в ІІ Всеукраїнському двотуровому конкурсі майстрів та художників (м. Київ)! Бажаємо творчого натхнення та нових впевнених перемог!

Див.: https://www.facebook.com/kaf.obr.myst