Проща парафіян до відпустового місця в с. Страдч

14 травня 2023 року відбулася проща парафіян до відпустового місця в с. Страдч (Львівської області) Дійство очолив отець Михайло Макар, разом з семінаристом ІФДС бр. Владиславом Бабінчуком.

О. Ярослав Гусак розповів прочанам з Крихівців про Страдч, затим минула Божественна Літургія в парафіяльному храмі. А потім було пройдено молитовно Хресну Дорогу за Україну та відвідано Страдецькі печери.

Див.: https://m.facebook.com/ChurchSloboda

Перша Свята Сповідь та Урочисте Святе Причастя для учнів 4-Г класу

13 травня 2023 року на парафії Всіх Святих відбулася перша Свята Сповідь та Урочисте Святе Причастя для учнів 4-Г класу Крихівецького ліцею. Вони пройшли курс катехизації та наполегливо готувались до цієї події разом зі священнослужителем храму — о. Михайлом Макаром. Після Причастя отримали молитовник та пам’ятку про цю подію. Також був короткий концерт.

Див.: https://m.facebook.com/ChurchSloboda

Мініярмарок у палаці Потоцьких

11 травня 2023 року волонтерка Оксана Олійник повідомила:

«На День міста в палаці Потоцьких провели мініярмарок разом з Ольгою Пазюк. Зібрані кошти передані спілці «Сітка Витинанка» на придбання 300 метрів матеріалу. І купили матеріал на прапори. Крок за кроком до перемоги!»

Дякуємо усім, хто долучається до волонтерства! Також дякуємо Крихівецькому ліцею за маскувальні сітки!

Див.: https://m.facebook.com/profile.php?id=100054482044057&eav=AfZ8v3k0zWmmyFJva3O8C-cpRTtuxkIcCQ9JAkcwwWct-iP4GAtHxvA-7KqAVfqCFfk&paipv=0&_rdr

Крихівецька громада щиро вітає старосту Надію Ярославівну із Днем народження!

Шановна Надіє Ярославівно!

Крихівецька громада щиро вітає Вас із Днем народження!

Нехай цей день у щедрості весняній

Вас променями щастя привітає!

Хай в кожнім слові, наче у зернині,

Благословення Боже виростає!

          Хай щирість Вашої усмішки розганяє сірі хмари буденності, а добро Вашого серця, як завжди, геніально творить гармонію людських взаємин.

Нехай життєва мудрість буде оберегом,

Господь благословляє мирним небом!

Хай множаться у радості літа

Добром ясніє у душі весна!

Крихівецький ліцей зайняв III місце у конкурсі відеоробіт!

9 травня 2023 року стало відомо, що Крихівецький ліцей зайняв почесне III місце у конкурсі відеоробіт «Харчування у закладі освіти знаємо, що їмо». Вітаємо!

Див.: https://www.facebook.com/434588083403926/posts/pfbid02PaabwXgm8r5VtzZziHh7oN9iiuCu7b8yzjk7uTyyotPtB8nZDApazzpN4BrhedJql/?app=fbl