У Крихівцях проведено поточний ремонт вулиць

У Крихівцях комунальним підприємством “Муніципальна дорожня компанія” проведено поточний ремонт (підсипка щебенем) вулиць Місячна, Калинова, Лугова, Гайдамацька, Опришків, січового стрільця Петріва, Волошкова. Далі буде…

Відбудеться освячення пам’ятника Роману Дземану
Шановна громадо!
У неділю 2 липня 2023 р. о 12 год. на Крихівецькому цвинтарі (Бабинець) відбудеться освячення пам’ятника Роману Дземану. Достойно вшануймо пам’ять нашого Героя! Крихівецький воїн-сапер загинув 05.05.2022 під Вугледаром на Донеччині, врятувавши своїм геройським вчинком життя побратимів.
Нагадуємо про сплату податків!
Податковою інспекцією вже цього місяця надсилаються повідомлення про нараховані податки на нерухомість та землю. Просимо власників земельних ділянок та нерухомості своєчасно оплатити нараховані платежі.
Оголошення
Плануємо організовувати зустрічі із мешканцями Крихівців, яких би цікавило питання створення сімей усиновлювачів, опікунів; прийомних і патронатних сімей, а також дитячих будинків сімейного типу.
Детальніше: у приймальні старостинського округу: пл. Двір,1, 2 поверх.
Нарада по стану та забезпеченню громадського порядку в Крихівцях

22 червня 2023 року спільно з офіцерами громади відбулася чергова робоча нарада по стану та забезпеченню громадського порядку в Крихівцях, недопущенню утворення стихійних сміттєзвалищ, підпалу сухої трави та боротьбі з борщівником.

 

УКРАЇНА ЄДИНА!

УКРАЇНА ЄДИНА! Гуманітарний вантаж від громади Крихівців, що на заході України, 16 червня 2023 р. доставлений на південь України – на Херсонщину, де окупанти підривом Каховської ГЕС створили справжній екоцид. У відео – репортаж та відеозвіт про організацію й здійснення однією громадою України гуманітарної місії підтримки постраждалих громад. Чужої біди не буває! Це відео-вдячність всім, хто доклав свою, навіть найменшу, лепту до збору 8-тонного гуманітарного вантажу, вдячності групі водіїв-волонтерів – членів ГРОМАДСЬКОГО ПУНКТУ З ОХОРОНИ ПОРЯДКУ «ШТАБ» КРИХІВЦІ та ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КРИХІВЕЦЬКА ГРОМАДА: МИНУЛЕ Й МАЙБУТНЄ», до якої увійшли Володимир ЧЕРВІНКА (старший групи), Ярослав СРІБНЯК, Віталій ШЛЕМКЕВИЧ, Лаврів СТЕПАН, Микола РУБЕЛЬ, Євгеній АРТЕМ’ЄВ, Степан ЛЕНІВ, Ростислав БОЙЧУК. ЛИШЕ РАЗОМ – МИ СИЛА!

Поїздка волонтерів від КРИХІВЕЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ на чолі з старостою Надією ФОТУЙМОЮ відбулась 15–17 червня 2023 р. Дорога із гуманітарним вантажем була нелегкою, протяжністю 1 100 км лише в одну сторону. Це відео про поїздку туди, де ворог цілиться і по мирних мешканцях, які стоять в чергах за водою та продуктами, і по волонтерах, які роздають необхідне під кулями. Крихівчани-волонтери зуміли передати гуманітарну допомогу з рук в руки, цілеспрямовано дісталися саме населених пунктів, які найбільше постраждали від екоциду – АНТОНІВКИ, САДОВОГО та знаменитої ЧОРНОБАЇВКИ, де залишилися матері з дітьми, літні люди й інваліди, яким важко самотужки пересуватись. Дякуємо Богові, ЗСУ, Крихівецькій громаді і волонтерам! Відеорепортаж підготовлено Студією «КРІХ КРЕС». Режисер монтажу – завідувачка бібліотеки-філії с. Крихівці Оксана Малик.

Див.: https://youtu.be/Q36AJIX_eFQ

Зустріч випускників Івано-Франківської духовної семінарії

20 червня 2023 року на парафії Святих Кирила і Методія відбулася зустріч випускників Івано-Франківської духовної семінарії, що завершили навчання 2003 року.

Див.: https://m.facebook.com/josafatboyko