Волонтерська допомога ЗСУ від Крихівецької громади

30 липня 2023 року волонтерка Оксана Олійник повідомила:

«Знову відправили замовлення нашим захисникам. Щиро дякуємо всім хто задонатив на тканину для сіток витинанок.

Алла Васильчук, Ярослава Івасів, Оксана Савчук, Христині (власниці кіоску).

Війна продовжується не будьте байдужими долучайтеся до волонтерства. На сьогоднішній день є знову замовлення на три рулони матеріалу ціна 15 тисяч гривень».

Заохочуємо долучатися до волонтерства! Переможемо спільними зусиллями!

Див.: https://m.facebook.com/profile.php?id=100054482044057&eav=AfZ8v3k0zWmmyFJva3O8C-cpRTtuxkIcCQ9JAkcwwWct-iP4GAtHxvA-7KqAVfqCFfk&paipv=0&_rdr

Виставка творчих робіт з нагоди відзначення Дня Української Державності

28 липня 2023 року з нагоди відзначення Дня Української Державності відбулася виставка творчих робіт учасників клубу “Кольорові фарби” та книжкова виставка.

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193

ФК КРИХІВЦІ провела товариську гру з ФК СЕМЕНІВКА

27 липня 2023 року ФК КРИХІВЦІ провела третю товариську гру з футбольною командою СЕМЕНІВКА. Матч закінчився із рахунком 0:1 на користь гостей. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення матчів!

Див.: https://m.facebook.com/groups/464679933873590/

Мистецька акція на підтримку ЗСУ

27 липня 2023 року в центрі міста Івано-Франківськ відбулася мистецька програма в рамках благодійного проєкту «З піснею до перемоги». Народний дім с. Крихівці долучився до акції з метою збору коштів для ЗСУ: виступали, як дорослі, так і діти. Спільними зусиллями переможемо!

Див.: https://m.facebook.com/groups/343873475968193/

Візит родини першого голови Крихівецької сільської ради Богдана Яновського
У Крихівцях приємна подія – незважаючи на війну, до нас завітала родина першого голови Крихівецької сільської ради Богдана Яновського.
Приємні події, спіралі вистражданої історії, як і боротьба, продовжуються.
Богдана Яновського як станичного ОУН в Крихівцях та надрайонного провідника ОУН Лисецького району радянська влада розстріляла в 1941-му… Йому було лише 35…
Онук, названий на честь діда Богданом, нині мужньо живе у Харкові, який рашисти несамовито бомблять. Пан Богдан Яновський-молодший, незважаючи на проблеми зі здоров’ям навідріз відмовляється виїжджати з України, навіть більше – приїхав на малу батьківщину, віддати шану землякам і пам’яті родині.
Богдана Яновського-старшого 14.10.2022 було нагороджено (посмертно) найвищою пластовою нагородою у світі – Залізним Пластовим Хрестом. У 2022-му нагороду отримав друг сім’ї Ярослав Роздільський. А нині онук голови – Богдан Яновський разом із своєю донькою (правнучкою голови) – п. Лесею урочисто передали нагороду на зберігання до Історико-етнографічного музею громади Крихівців та вручили старості Надії Фотуймі. Щиро вдячні за цінний експонат для експозиції!!!
ФК КРИХІВЦІ провела товариську гру з ФК ЧУКАЛІВКА

19 липня 2023 року ФК КРИХІВЦІ провела другу товариську гру з футбольною командою ЧУКАЛІВКА. Матч закінчився із рахунком 7:3 на користь нашої команди. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення матчів!

Див.: https://m.facebook.com/groups/464679933873590/

Народний дім долучився до благодійного проєкту «З піснею до перемоги»

17 липня 2023 року в центрі міста Івано-Франківськ відбулася мистецька програма в рамках благодійного проєкту «З піснею до перемоги». Народний дім с. Крихівці долучився до акції з метою збору коштів для ЗСУ: виступали, як дорослі, так і діти. Спільними зусиллями переможемо!

Див.: https://m.facebook.com/groups/343873475968193/

ФК КРИХІВЦІ провела першу товариську гру з ФК ОЛІМПІЯ

16 липня 2023 року ФК КРИХІВЦІ провела першу товариську гру з футбольною командою ОЛІМПІЯ з села Камінне. Матч закінчився із рахунком 3:6 на користь команди суперника. Дякуємо ЗСУ за можливість проведення матчів!

Див.: https://m.facebook.com/groups/464679933873590/

МИ НЕ МАЄМО ПРАВА ВТОМЛЮВАТИСЯ!
Крихівецька громада цього разу мала змогу допомогти нашому захиснику Ігорю у придбанні коліс та пального для автомобіля 102 бригади. Передали також хлопцям шкарпетки, чай, каву, засоби гігієни та маскувальні сітки, які плетуть наші крихівецькі волонтери з перших днів повномасштабного вторгнення.
Дякуємо, хлопці, за наш спокій у тилу!
Чекаємо вас та молимося. Нехай Господь вас береже!
Величезна подяка за подарунок – прапор з вдячністю від бригади та підписами наших захисників!
Разом до Перемоги!!!
Вітаємо Сончак Ганну Федорівну!
Сончак Ганна Федорівна, жителька села Крихівці, відзначила свій 90-й день народження! До привітань іменниці від громади долучилася староста Крихівецького старостинського округу, Надія Фотуйма.
Сончак Ганна була вивезена 17-літньою, як сестра вояка УПА та члена ОУН до Іркутської області. Вона впродовж тривалого часу важко працювала на лісоповалі, в морози, які подекуди сягали -42 градусів. До місця праці Анні пішки необхідно було долати до 9 км лише в один бік та обробляти зрубану деревину.
Вже на спецпоселенні одружилася з виселеним із с. Хлібичин Іваном Романовичем Сончаком. І тільки у 1989-му році вона повернулася до рідного краю, у село Крихівці, де проживає і тепер.
Найбільше хочеться іменинниці Перемоги України та щоб не гинули українські хлопці. Вона обов’язково повинна це бачити.
Міцного здоров’я ювілярці та Божого благословення на довгі-довгі роки!