Акція “Зав’яжи стрічку пам’яті на честь Героїв”
29 серпня 2023 року в бібліотеці -філії 9 с. Крихівці Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради відбулася акція “Зав’яжи стрічку пам’яті на честь Героїв”. Пам’ятаємо, шануємо Героїв, які віддали життя за Україну! Вічна і світла пам’ять! Герої не вмирають!
Див.: https://m.facebook.com/groups/425643652044109?group_view_referrer=search
Оголошення для внутрішньо переміщених осіб
За сприянням Державної служби зайнятості внутрішньо переміщені особи мають можливість одноразово отримати ваучер (здобути другу освіту). За детальною інформацією звертатись за телефоном: +380 688 032 220
Християнський табір «Веселі канікули з Богом»

26 серпня 2023 року в Народному домі с. Крихівці відбувся перегляд повчального мультфільму в рамках програми християнського табору «Веселі канікули з Богом» на парафії Успіння Пресвятої Богородиці.

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193/

Християнський табір на парафії Всіх Святих

25 серпня 2023 року завершився християнський табір на парафії Всіх Святих у Калиновій Слободі. Впродовж нього діти мали змогу взяти участь у майстер класі і власноруч зробити квітку, для них відбулася екскурсія міським озером, де вони відвідали острів Кохання, а ще згодом вони прослухали катехизацію та дізналися більше про Пресвяту Трійцю та про дві природи Ісуса Христа. Для дітей проводили естафети, а також їх відвідували гості з патрульної поліції. І це лишень малий перелік усіх проведених дійств та активностей. Дякуємо усім причетним до створення та організації табору!

Див.: https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

День Незалежності України у Крихівцях

Свято в умовах війни. Це коли масові заходи, концерти, хода, віче та ін. заборонені, але вшанувати пам’ять всіх загиблих за волю і незалежність України впродовж століть – наш обов’язок. Так було і 24 серпня 2023 р. Після Божественної літургії та панахиди в храмі, староста, члени ГПОГП “Штаб” Крихівці, ГО “Крихівецька громада: минуле й майбутнє” поклали від громади кошики квітів до Могили та пам’ятних плит на крихівецькому меморіальному комплексі, на яких закарбовані імена вояків Легіону УСС, УГА, УПА, членів ОУН, а також загиблих на фронтах у боротьбі з нацизмом та у нинішній кровавій битві з рашизмом. Опісля, громада молилась на цвинтарі і віддала шану нашим воїнам вже Небесного Воїнства: Ярославу Чомку, Роману Дземану, Віталію Дзібію, Анатолію Степанову та Роману Опару. Це завдяки і Вашій жертві Україна вистояла і ПЕРЕМОЖЕ! Слава Україні! Героям слава!

Документальний фільм «Пам’яті волонтера, захисника, жителя Крихівців – Віталія Дзібія»

Ось така вона ціна Незалежності. «Пам’яті волонтера, захисника, жителя Крихівців – Віталія Дзібія» – документальний фільм, підготовлений Студією «КРІХ КРЕС» до Дня Незалежності-2023 в умовах війни. Відеооператор – Орест Громоляк, режисер монтажу – Лілія Громоляк (художній керівник Народного дому с. Крихівці). Віталій Дзібій народився 02.01.1993. Із 2014-го активний член «Спілки волонтерів Прикарпаття». У грудні 2022 р. добровільно пішов на фронт захищати Україну. Спочатку воював у складі 1-го полку спецпризначення «Сафарі» НПУ, згодом перейшов у 78-й полк десантно-штурмових військ ЗСУ. Виконував складні бойові завдання у одній з найгарячіших точок. Під час останнього завдання біля м. Оріхів Запорізької області отримав контузію та черепно-мозкову травму, від наслідків якої помер 06.08.2023. Привітним, веселим, життєрадісним, безвідмовним, завжди готовим прийти на допомогу – саме таким його запам’ятають у громаді. Слава нашим Героям!

Літературно-історична подорож «Ти, Земле рідна і свята! Ти, Батьківщино, люба-золота!»
23 серпня 2023 року в бібліотеці -філії 9 с. Крихівці Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України відбулася літературно-історична подорож «Ти, Земле рідна і свята! Ти, Батьківщино, люба-золота!» Для користувачів бібліотеки підготовлена відеоподорож найкращими куточками нашої країни, читачі дізналися етапи становлення нашої Незалежності, а також мали можливість перевірити свої знання про державу та її історію за допомогою запропонованої відеовікторини. У бібліотеці організована книжкова виставка та інсталяція приурочена Дню Незалежності.
День Державного прапора України у Крихівцях

23 серпня 2023 року крихівчани віддали данину поваги символу держави, що пройшов тернистий шлях, та відзначили День Державного прапора України!

Див.: https://www.facebook.com/groups/343873475968193/

ФК Крихівці провела футбольний матч з ФК ДРУЖБА (Драгомирчани)

20 серпня 2023 року відбулися перші матчі Івано-Франківського району з футболу сезону 2023-2024 рр. Команда ФК Крихівці змагалася  за першість у групі В. Сезон розпочався на стадіоні с. Крихівці, де наша команда прийняла команду «Дружба» з с. Драгомирчани. Матч завершився з рахунком 6:0 на користь нашої команди! Вітаємо з перемогою! Дякуємо ЗСУ за можливість проведення футбольних матчів!