Відбудеться матч між між ФК Крихівці та ФК Колос

1 жовтня 2023 року о 13:00 на стадіоні с. Опришівці відбудеться футбольний матч між командами ФК Крихівці та ФК Колос (Братківці) у рамках Першості Івано-Франківського району з футболу сезону 2023-2024 років. Запрошуємо усіх відвідати матч та підтримати нашу команду! Дякуємо ЗСУ за можливість проведення матчів!

Див.: https://m.facebook.com/groups/464679933873590/

 

 

Всеукраїнський день бібліотек у Крихівцях

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек науковці-краєзнавці Народного університету громад ім. Петра Ісаїва щиро привітали працівників Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І Франка та бібліотек Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи! Побажали перемоги, здоров’я, поповнення книгозбірень! А також подякували за те, що бібліотекарі є для нас лоцманами у книжковому морі. Зазначили що:

«Нині бібліотека — це не тільки книгозбірня для користування. Наприклад, завідувачка бібліотеки-філії № 21 Марина Василівна Шібель більше 20-ти років збирає джерела й артефакти та стала основним співавтором розділу про Чукалівку (до видання «Івано-Франківська об’єднана територіальна громада: віхи тисячоліть та сузір’я імен», над яким працює Народний університет спільно з командами сіл). Завідувачка бібліотеки-філії № 9 Оксана Петрівна Малик є співавтором розділу про культуру до літопису Крихівців, головою музейної ради та відповідальною за фонди Історико-етнографічного музею громади Крихівців, працювала над збором та формуванням експозицій, багаторічний редактор місцевого часопису, фотокореспондент, відеооператор, режисер монтажу відеоробіт та ін. У рамках заходу з нагоди професійного свята, ми зробили бібліотекарям екскурсію-подарунок».

Див.: https://m.facebook.com/groups/155287023096358/

 

 

 

Благоустрій у Крихівцях

У Крихівцях проводяться роботи з очищення берегів річки Бабинець. Цьогоріч після рясних дощів вона тричі затоплювала помешкання крихівчан. Жителі не пам’ятають, коли останній раз тут чистили зарослі. 20 років тому обіцяли це зробити. Спільно з міською радою нам вдалося розпочати роботи.

День без рюкзаків у Крихівецькому ліцеї

29 вересня 2023 року ліцеїсти 4-Б класу Крихівецького ліцею провели день без рюкзака й таким чином привітали вчителів з професійним святом.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php/?id=100063438951431&name=xhp_nt__fb__action__open_user

 

 

Ярмарок у ЗДО «Котигорошко»

Виховання справжніх українців відбувається у ЗДО «Котигорошко», що у Крихівцях. Сьогодні мала нагоду відвідати захід у садочку, де діти варили козацьку кашу, співали славну «Ой, у лузі червона калина», дякували нашим захисникам та запрошували усіх на ярмарку. Батьки та колектив закладу пропонували різні смаколики, вироби з бісеру, власну випічку, вареники, банош. Зібрані кошти в сумі 16 218 грн. будуть передані на потреби ЗСУ. На сьогоднішній день є портеба у закупівлі воску для окопних свічок та маскувальної тканини для пошиття сіток. Разом до Перемоги!