Правовий брейн-ринг у Крихівецькому ліцеї

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня права, 30.11.2023 року психологом БФ «Карітас» проведено правовий брейн-ринг із учнями 9-х класів задля виховання у них інтересу до правових знань, формування правової культури, поглиблення знань, які були здобуті учнями на уроках.

Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej

Вітаємо із зайнятим ІІІ місцем!
25 листопада 2023 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Щиро вітаємо учениць 9-Б класу: Довгу Анну, Янкевич Анастасію та вчителя біології, Штундер Ірину Богданівну, із зайнятим ІІІ місцем!
Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej
Голодна совість

28 листопада 2023 року Крихівецький ліцей спільно з Народним домом с.Крихівці організували театралізоване дійство «Голодна совість», у якому взяли участь педагоги й учні 8-11 класів.

Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej

Відеоспогад «Про Голодомор в Україні 1932-1933 років»
25 листопада 2023 року завідувачка бібліотеки-філії 9 с.Крихівці Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради підготувала для користувачів бібліотеки відеоспогад “Про Голодомор в Україні 1932-1933 років”. Присутні переглянули відеоматеріали про трагічні сторінки нашої історії, про Геноцид українського народу та трагічні наслідки політики тодішньої влади. Запалімо свічку пам’яті на вшанування пам’яті загиблих від штучного голоду!
Див.: https://m.facebook.com/groups/425643652044109?group_view_referrer=search
Патріотична інформина «Події, що змінили долю України»
21 листопада 2023 р. завідувачка бібліотеки-філії 9 с.Крихівці Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури міської ради для користувачів книгозбірні провела патріотичну інформину “Події, що змінили долю України”. Присутні дізнались про події обох революцій, їх відмінності та значення в історії держави, мали можливість переглянути відеоматеріали тих часів та ознайомились з виставкою літератури, присвяченій даній тематиці. Пам’ятаймо Героїв, які віддали життя за Незалежність України, за наше майбутнє, за наші цінності та  свободу!
Див.: https://m.facebook.com/groups/425643652044109?group_view_referrer=search
Вітаємо Івана Стефініва!
Неординарна і приємна подія сьогодні відбулася у Крихівецькому ліцеї Івано-Франківської міської ради. Віталій Савойський передав грамоту від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного учню 8 класу Крихівецького ліцею Івану Стефініву. Ні один перформанс і збір коштів на підтримку ЗСУ не відбувається без цього соліста Народний Дім с. Крихівці. А одна з пісень, яку виконує Іван Стефінів, ” Я ненавиджу війну” по особливому звучить саме у його виконанні, проймаючи кожну душу до сліз. Ми пишаємося нашими дітьми, які допомагають нам наближати перемогу України. Нехай ця нагорода та свідома громадянська позиція Івана стане добрим прикладом для його однолітків.