Ліцеїсти вітають з прийдешнім Новим Роком!

Учні 11 класу вітають з прийдешнім Новим Роком! Нехай цей Новий 2024 рік стане для нас тією скарбничкою в яку ми будемо складати тільки найсвітліші, найтепліші та найприємніші моменти нашого життя. Хай рік прийдешній принесе нам мир, нові успіхи та Перемогу!

Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej/posts/pfbid02KqwG3keWYWbbpS17Q7jBxNu65zBm3JjRL4uRiK6LMN91toQrC917cXeLbUy9fx3ml

Пʼєса «Ніч перед Різдвом»

22 грудня 2023 року в рамках методичного декадника «Інноваційно-творчий пошук учителя як підгрунття успішності учня» класний керівник Жилюк Марʼяна Михайлівна з учнями 3-А класу інсценізувала пʼєсу «Ніч перед Різдвом». Захід проведено за сприяння Народного дому с.Крихівці.

Див.: https://www.facebook.com/100014127488564/videos/7300186363349173/

Оголошення
Повідомляємо, що у садочках нашої громади збережено вартість харчування 70/30 % – тобто в новому 2024 році міська рада продовжить оплачувати 30% від вартості обідів, а батьківська плата залишиться 70%.
В той час співфінансування з міського бюджету багатодітним сім’ям складає 50% , а пільгові категорії харчуються повністю за кошти громади.
До пільгових категорій відносяться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з числа ВПО та ті, які мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, діти учасників бойових дій та з малозабезпечених сімей. А також діти, які перебувають у сімʼї патронатного вихователя, дітей, евакуйованих із зони відчуження, дітей, які є особами з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи та дітки з особливими освітніми потребами.
Див.: https://www.facebook.com/kotyhoroshko.kr
Вітаємо зі здобутими призовими місцями!
22 листопада 2023 року було проведено ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учні Крихівецького ліцею, знавці української мови, здобули на цьому конкурсі три призові місця: Дяків Анастасія, учениця 6-А клас , здобула ІІІ місце, Брунько Анастасія, учениця 5-Б класу, – ІІІ місце (вчитель Івасечко Леся Петрівна), Голіней Юлія, учениця 11 класу, ІІІ місце (вчитель Кравчук Марія Петрівна). Вітаємо дівчат і бажаємо нових звершень!
Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej
Вітаємо переможців!
9 грудня 2023 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Щиро вітаємо Редьку Христину, ученицю 7-А класу, та її наставницю, учительку української мови та літератури Сеник Ірину Ігорівну із зайнятим II місцем! А також вітаємо Христину зі здобутим I місцем у II етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej
Свято на тему: “100 днів як став як НУШенятком”

13 грудня 2023 року учні 1-Б класу провели чудове свято на тему: “100 днів як став як НУШенятком”. Класний керівник : Гуменяк Надія Степанівна.

Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej/posts/pfbid02kadSWxxghGzquXqRTnkTSuzr6NMZB11CJZmaBEsWZd1R1jGipjYPkQc2oshA1Jbcl

Майстер-клас «Різдвяний затишок оселі»

12 грудня 2023 року вихованці гуртка «Я – Патріот» відвідали майстер-клас «Різдвяний затишок оселі», який відбувся у Міській дитячій екологічній станції. Учні створювали ялинкові прикраси.

Див.: https://www.facebook.com/kryh.licej

Волонтерська допомога для ЗСУ
11 грудня 2023 року чергова допомога нашим Захисникам від Крихівецького старостинського округу та невтомних волонтерів була відправлена на схід. Прапори, підголівники, термошкарпетки, балаклави, спальники , сітки, плетені шкарпетки, ліки, рукавиці, спідня білизна, ковдри, консерви та окопні свічки вже одержали наші воїни. Дякуємо усім, хто долучився до збору необхідного!