ХРАМ ВСІХ СВЯТИХ

Освячено новозбудований Храм Всіх Святих 3 червня 2018 року.

Чин освячення здійснив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Кульмінацією урочистостей стала Божественна Літургія в новоосвяченій святині, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні судового вікарія о. Степана Балагури, канцлера о. Віталія Федуна, протопресвітера Південно-східного протопресвітеріату Івано-Франківська митр. прот. Івана Репели, синкела в справах монашества архієпархії та настоятеля  Храму Св. Кирила й Методія (Крихівці-Долина, Івано-Франківськ) прп. о. Йосафата Бойка, ВС, голови БФ «Карітас» та пароха церкви Успіння Пресвятої Богородиці (с. Крихівці)

о.-м. Володимира Чорнія, сотрудника о. Миколи Мазурика. Після Служби Божої була зачитана та вручена подячна грамота для п. Володимира Балагури та всіх працівників будівельної компанії «Ярковиця», які є фундаторами нової святині.

Молода громада, більшість із якої – жителі містечка «Калинова Слобода», радо вітала у своїй щойно зведеній святині Митрополита Володимира та чисельних гостей. Розділити радість відкриття нового храму зійшлося чимало представників духовенства, влади та просто небайдужих мешканців міста та Крихівців. У Храмі Всіх Святих із 05.01.2020 на постійно виставлено мощі:

 1. Святого Івана апостола і євангелиста
 2. З головного убору (хустини) Богородиці
 3. З Дерева Хреста ГНІХ
 4. З одягу святого Йосифа обручника
 5. Святого Івана Предтечі та Хрестителя
 6. Святої Марії Горетті
 7. Святого Севастіяна мученика із Мілану
 8. Святого Рокко
 9. Святого Миколая Мирлікійського
 10. Святого Людвіга де Монфорта
 11. Святої Марії Магдалини де Пацці
 12. Святого Івана Боско
 13. Святого Антонія Абата
 14. Святої Варвари діви та мучениці
 15. Святої Терези з Калькутти
 16. Святої Терези від дитятка Ісус
 17. Святої Лукіїї діви та мучениці
 18. Святого Бенедикта Абата
 19. Святого Піо з П’єтрільчіни
 20. Святої Ріти з Касії
 21. Святого Івана Віаннея
 22. Святого Антонія Падевського

СВЯЩЕННИКИ:

Настоятель (2018 ), резидент (2019): ієрей ліц.Віталій ФЕДУН, канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії.

Народився 18 вересня 1983 р., ієрейські свячення відбулися 21 червня 2009 р., архіваріус Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (2009); нотар Церковного суду Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (2009). 18 лютого 2016 р. призначений віце-канцлером Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а з грудня 2017 р. – канцлером Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

Адміністратор парафії (із 2019 р.) – о. Євген АНДРУХІВ – голова Комісії сакрального мистецтва Івано-Франківської Архієпархії. Народився 11 серпня 1975 р. на Львівщині – у с. Градівка. Закінчив Івано-Франківську духовну семінарію. Священичі свячення прийняв 2009 р. Займався іконописом, зауваживши це, ректор після закінчення семінарії відправляє піддиякона Євгена на студії до римської Академії мистецтв. Під час 10-річного навчання в Римі Євген, вивчаючи живопис, паралельно навчається та працює в ательє сакрального мистецтва Центру «Еціо Алетті», де під керівництвом о. Марка Івана Рупнiка опановує мистецтво створення мозаїк за рiзними античними теxнологiями. Разом із митцями Центру працює над оздобленням рiзних храмiв: каплицi Redemptoris Mater у Ватикані, центрального собору в Лурдi (Франція), новозбудованого храму у Фатимi (Португалiя), у Католицькому унiверситетi Священного Серця (Sacred Heart University) в Нью-Йорку, в апостольських нунціатурах у Парижі (Франція), Дамаску (Сирiя), Бейрутi (Ливан), у катедральному соборi Божої Матері Альмуденської в Мадридi (Iспанiя) та в багатьох iнших храмах.

Персональні роботи о. Євгена в Україні: у Зарваниці – мозаїки церкви Благовіщення та центрального собору Божої Матері, у Підлютому (колишній літній резиденції митрополита Андрея Шептицького) – храм Покрови Пресвятої Богородиці, у Крихівцях (Долині) – храм свв. Рівноапостольних Кирила та Методія, (запрестольна ікона-мозаїка «Небесна Євхаристія», мозаїка святих Кирила і Методія на зовнішньому фасаді храму) та ін.

Резидент (із 2019 р.) – прот. д-р Віталій ТОКАР, судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії, член Курії Івано-Франківської Архієпархії.

Народився 2 січня 1975 р. Б. Ієрейські свячення відбулися 4 травня 2008 р. Б. Із 5 травня 2015 р. Б. – допоміжний судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії. 30 грудня 2019 р. Б. призначений судовим вікарієм Івано-Франківської Архієпархії.

Священнослужителі: о. Михайло Макар, о. Володимир Ганжа.

https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

Читати далі

Новини рубрики
Храмове свято у Крихівцях
30 червня 2024 року, у День Усіх Святих, вітали з Храмовим святом настоятелів, священнослужителів та парафіян Храму, який став окрасою містечка Калинова Слобода, що у Крихівцях. Староста Крихівецького старостинського округу, Надія Фотуйма, зазначає: «У житті кожної людини є багато свят, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Нехай це величне свято наповнить усі серця світлими почуттями віри, надії і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, слово Боже надасть усім Вам наснаги на добрі справи. Традиційно провели ярмарок на підтримку ЗСУ, лунала патріотична пісня, охочі мали можливість навчитися плести сітки. Дякую усім, хто допоміг в організації та проведенні ярмарку та перформансу!»
Див.: https://www.facebook.com/100023882808912/posts/pfbid02pwSQy7kzQPfS3s2p3XEmXjN8UTrEA1cXuNBXUpnXiWDyNGChZn3bvyr61rimpy4Xl/?app=fbl
Благодійний ярмарок у Крихівцях

28 квітня 2024 року Крихівецька громада вкотре долучилася до збору коштів для допомоги ЗСУ. Біля храму Всіх Святих, що у Калиновій Слободі, лунала патріотична пісня у виконанні солістів та колективів Народний Дім с. Крихівці та проводився благодійний ярмарок. Щиро вдячні усім, хто долучився до його організації та проведення! Зібрано 70 тисяч 460 гривень, які будуть передані на потреби наших незламних воїнів. Разом до перемоги!

Майстер-клас на парафії Всіх Святих

У суботу, 20 квітня 2024 року, на парафії Всіх Святих відбувся майстер-клас на якому діти змогли виготовити писанки. Заняття розпочали з молитви, всі дітки попросили у Спасителя плідно та з користю провести цей Богом благословенний час.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php?id=100064916641026&name=xhp_nt__fb__action__open_user

Духовні реколекції спільнот «Матері в молитві»

13 квітня 2024 року у соборі Преображення Господнього відбулися духовні реколекції спільнот «Матері в молитві» Івано-Франківської Архієпархії на тему «Моє життя — Христос». Спільнота парафії Всіх Святих також взяла участь для свого духовного збагачення.

Див.: https://www.facebook.com/ChurchSloboda

Парафія Всіх Святих запрошує на щонедільну катехизацію!

17 березня 2024 року на Парафії Всіх Святих відбулося катехитичне заняття для дітей віком від 6 років. Нагадуємо, що катехизація — це чудова можливість вивчити основи християнської віри, Святе Письмо, пізнати правду про Христа у доступний для них спосіб, а також жити в єдності з Богом. Заняття будуть проводитися щотижня у неділю опісля другої Божественної Літургії (що о 12:00 год) і триватимуть до 13:50 год.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php/?id=100064916641026&name=xhp_nt__fb__action__open_user

Оголошення: Парафія Всіх Святих запрошує на щонедільну катехизацію

Парафія Всіх Святих запрошує дітей віком від 6 років приєднатися до щонедільної катехизації. Адже катехизація — це чудова можливість вивчити основи християнської віри, Святе Письмо, пізнати правду про Христа у доступний для них спосіб, а також жити в єдності з Богом. Заняття будуть проводитися щотижня у неділю опісля другої Божественної Літургії (що о 12:00 год) і триватимуть до 13:50 год.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php/?id=100064916641026&name=xhp_nt__fb__action__open_user

Майстер-клас на парафії Всіх Святих

9 грудня 2023 року на парафії Всіх Святих відбувся різдвяний майстер-клас: діти власноруч виготовили шопку. Кожна дитина створювала різдвяне диво-стаєньку, в якій народився Ісус Христос. Пастуха якого сповістив ангел про народження Месії та трьох царів, що прямували за звіздою поклонитися новонародженому дитятку.

Див.: https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

 

Свято Миколая у Парафії Всіх Святих

5 грудня 2023 року на парафії Всіх Святих відбулося свято: діти з нетерпінням чекали на візит Святого Миколая, готуючи прекрасний концерт із побажаннями та молитвами.

Див.: https://www.facebook.com/reel/221267344339842