ХРАМ ВСІХ СВЯТИХ

Освячено новозбудований Храм Всіх Святих 3 червня 2018 року.

Чин освячення здійснив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Кульмінацією урочистостей стала Божественна Літургія в новоосвяченій святині, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні судового вікарія о. Степана Балагури, канцлера о. Віталія Федуна, протопресвітера Південно-східного протопресвітеріату Івано-Франківська митр. прот. Івана Репели, синкела в справах монашества архієпархії та настоятеля  Храму Св. Кирила й Методія (Крихівці-Долина, Івано-Франківськ) прп. о. Йосафата Бойка, ВС, голови БФ «Карітас» та пароха церкви Успіння Пресвятої Богородиці (с. Крихівці)

о.-м. Володимира Чорнія, сотрудника о. Миколи Мазурика. Після Служби Божої була зачитана та вручена подячна грамота для п. Володимира Балагури та всіх працівників будівельної компанії «Ярковиця», які є фундаторами нової святині.

Молода громада, більшість із якої – жителі містечка «Калинова Слобода», радо вітала у своїй щойно зведеній святині Митрополита Володимира та чисельних гостей. Розділити радість відкриття нового храму зійшлося чимало представників духовенства, влади та просто небайдужих мешканців міста та Крихівців. У Храмі Всіх Святих із 05.01.2020 на постійно виставлено мощі:

 1. Святого Івана апостола і євангелиста
 2. З головного убору (хустини) Богородиці
 3. З Дерева Хреста ГНІХ
 4. З одягу святого Йосифа обручника
 5. Святого Івана Предтечі та Хрестителя
 6. Святої Марії Горетті
 7. Святого Севастіяна мученика із Мілану
 8. Святого Рокко
 9. Святого Миколая Мирлікійського
 10. Святого Людвіга де Монфорта
 11. Святої Марії Магдалини де Пацці
 12. Святого Івана Боско
 13. Святого Антонія Абата
 14. Святої Варвари діви та мучениці
 15. Святої Терези з Калькутти
 16. Святої Терези від дитятка Ісус
 17. Святої Лукіїї діви та мучениці
 18. Святого Бенедикта Абата
 19. Святого Піо з П’єтрільчіни
 20. Святої Ріти з Касії
 21. Святого Івана Віаннея
 22. Святого Антонія Падевського

СВЯЩЕННИКИ:

Настоятель (2018 ), резидент (2019): ієрей ліц.Віталій ФЕДУН, канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії.

Народився 18 вересня 1983 р., ієрейські свячення відбулися 21 червня 2009 р., архіваріус Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (2009); нотар Церковного суду Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (2009). 18 лютого 2016 р. призначений віце-канцлером Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а з грудня 2017 р. – канцлером Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

Адміністратор парафії (із 2019 р.) – о. Євген АНДРУХІВ – голова Комісії сакрального мистецтва Івано-Франківської Архієпархії. Народився 11 серпня 1975 р. на Львівщині – у с. Градівка. Закінчив Івано-Франківську духовну семінарію. Священичі свячення прийняв 2009 р. Займався іконописом, зауваживши це, ректор після закінчення семінарії відправляє піддиякона Євгена на студії до римської Академії мистецтв. Під час 10-річного навчання в Римі Євген, вивчаючи живопис, паралельно навчається та працює в ательє сакрального мистецтва Центру «Еціо Алетті», де під керівництвом о. Марка Івана Рупнiка опановує мистецтво створення мозаїк за рiзними античними теxнологiями. Разом із митцями Центру працює над оздобленням рiзних храмiв: каплицi Redemptoris Mater у Ватикані, центрального собору в Лурдi (Франція), новозбудованого храму у Фатимi (Португалiя), у Католицькому унiверситетi Священного Серця (Sacred Heart University) в Нью-Йорку, в апостольських нунціатурах у Парижі (Франція), Дамаску (Сирiя), Бейрутi (Ливан), у катедральному соборi Божої Матері Альмуденської в Мадридi (Iспанiя) та в багатьох iнших храмах.

Персональні роботи о. Євгена в Україні: у Зарваниці – мозаїки церкви Благовіщення та центрального собору Божої Матері, у Підлютому (колишній літній резиденції митрополита Андрея Шептицького) – храм Покрови Пресвятої Богородиці, у Крихівцях (Долині) – храм свв. Рівноапостольних Кирила та Методія, (запрестольна ікона-мозаїка «Небесна Євхаристія», мозаїка святих Кирила і Методія на зовнішньому фасаді храму) та ін.

Резидент (із 2019 р.) – прот. д-р Віталій ТОКАР, судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії, член Курії Івано-Франківської Архієпархії.

Народився 2 січня 1975 р. Б. Ієрейські свячення відбулися 4 травня 2008 р. Б. Із 5 травня 2015 р. Б. – допоміжний судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії. 30 грудня 2019 р. Б. призначений судовим вікарієм Івано-Франківської Архієпархії.

Священнослужителі: о. Михайло Макар, о. Володимир Ганжа.

https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

Читати далі

Новини рубрики
Парафія Всіх Святих запрошує на щонедільну катехизацію!

17 березня 2024 року на Парафії Всіх Святих відбулося катехитичне заняття для дітей віком від 6 років. Нагадуємо, що катехизація — це чудова можливість вивчити основи християнської віри, Святе Письмо, пізнати правду про Христа у доступний для них спосіб, а також жити в єдності з Богом. Заняття будуть проводитися щотижня у неділю опісля другої Божественної Літургії (що о 12:00 год) і триватимуть до 13:50 год.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php/?id=100064916641026&name=xhp_nt__fb__action__open_user

Оголошення: Парафія Всіх Святих запрошує на щонедільну катехизацію

Парафія Всіх Святих запрошує дітей віком від 6 років приєднатися до щонедільної катехизації. Адже катехизація — це чудова можливість вивчити основи християнської віри, Святе Письмо, пізнати правду про Христа у доступний для них спосіб, а також жити в єдності з Богом. Заняття будуть проводитися щотижня у неділю опісля другої Божественної Літургії (що о 12:00 год) і триватимуть до 13:50 год.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php/?id=100064916641026&name=xhp_nt__fb__action__open_user

Майстер-клас на парафії Всіх Святих

9 грудня 2023 року на парафії Всіх Святих відбувся різдвяний майстер-клас: діти власноруч виготовили шопку. Кожна дитина створювала різдвяне диво-стаєньку, в якій народився Ісус Христос. Пастуха якого сповістив ангел про народження Месії та трьох царів, що прямували за звіздою поклонитися новонародженому дитятку.

Див.: https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

 

Свято Миколая у Парафії Всіх Святих

5 грудня 2023 року на парафії Всіх Святих відбулося свято: діти з нетерпінням чекали на візит Святого Миколая, готуючи прекрасний концерт із побажаннями та молитвами.

Див.: https://www.facebook.com/reel/221267344339842

Діти парафії Всіх Святих самостійно плели вервиці

17 листопада 2023 року у парафії Всіх Святих відбувся чудовий майстер-клас. Діти з батьками парафії зібралися, щоб виготовити власноруч вервиці.

Див.: https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

«Мільйон дітей молиться на вервиці» на парафії Всіх Святих

18 жовтня 2023 року на парафії Всіх Святих відбулася молитва батьків і дітей на вервиці в рамках папської ініціативи «Мільйон дітей молиться на вервиці» за мир в Україні та у всьому світі.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php/?id=100064916641026&name=xhp_nt__fb__action__open_user

Християнський табір на парафії Всіх Святих

25 серпня 2023 року завершився християнський табір на парафії Всіх Святих у Калиновій Слободі. Впродовж нього діти мали змогу взяти участь у майстер класі і власноруч зробити квітку, для них відбулася екскурсія міським озером, де вони відвідали острів Кохання, а ще згодом вони прослухали катехизацію та дізналися більше про Пресвяту Трійцю та про дві природи Ісуса Христа. Для дітей проводили естафети, а також їх відвідували гості з патрульної поліції. І це лишень малий перелік усіх проведених дійств та активностей. Дякуємо усім причетним до створення та організації табору!

Див.: https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

Храмовий празник на Парафії Всіх Святих

Сьогодні у Крихівецькій громаді на Парафії Всіх Святих, УГКЦ (Калинова Слобода) храмовий празник. Тому Божественна Літургія і Чин освячення води у цю неділю були особливими. Із річницею парафії адміністратора – отця Євгена Андрухіва, всіх отців та парафіян привітав міський голова Руслан Марцінків та староста Надія Фотуйма. А після літургії біля храму й овіяного легендами Зимнього озера (про існування тут храму в сиву давнину) лунали патріотичні пісні у виконанні колективів та солістів Народного дому с. Крихівці. Силами Крихівецького старостинського округу було розгорнуто благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ та поїздки волонтерів округу із допомогою постраждалим на Херсонщину. Зібрано 22 015 грн. І зливи не завадили добрій справі! Дякуємо всім, хто долучився до організації ярмарку, та парафіянам – за активність. Лише разом – ми сила! Сподіваємося, що наші молитви до Бога та Всіх Святих за Україну і ЗСУ будуть почуті. Разом – до Перемоги!

 

Проща парафіян до відпустового місця в с. Страдч

14 травня 2023 року відбулася проща парафіян до відпустового місця в с. Страдч (Львівської області) Дійство очолив отець Михайло Макар, разом з семінаристом ІФДС бр. Владиславом Бабінчуком.

О. Ярослав Гусак розповів прочанам з Крихівців про Страдч, затим минула Божественна Літургія в парафіяльному храмі. А потім було пройдено молитовно Хресну Дорогу за Україну та відвідано Страдецькі печери.

Див.: https://m.facebook.com/ChurchSloboda