ХРАМ ВСІХ СВЯТИХ

Освячено новозбудований Храм Всіх Святих 3 червня 2018 року.

Чин освячення здійснив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Кульмінацією урочистостей стала Божественна Літургія в новоосвяченій святині, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні судового вікарія о. Степана Балагури, канцлера о. Віталія Федуна, протопресвітера Південно-східного протопресвітеріату Івано-Франківська митр. прот. Івана Репели, синкела в справах монашества архієпархії та настоятеля  Храму Св. Кирила й Методія (Крихівці-Долина, Івано-Франківськ) прп. о. Йосафата Бойка, ВС, голови БФ «Карітас» та пароха церкви Успіння Пресвятої Богородиці (с. Крихівці)

о.-м. Володимира Чорнія, сотрудника о. Миколи Мазурика. Після Служби Божої була зачитана та вручена подячна грамота для п. Володимира Балагури та всіх працівників будівельної компанії «Ярковиця», які є фундаторами нової святині.

Молода громада, більшість із якої – жителі містечка «Калинова Слобода», радо вітала у своїй щойно зведеній святині Митрополита Володимира та чисельних гостей. Розділити радість відкриття нового храму зійшлося чимало представників духовенства, влади та просто небайдужих мешканців міста та Крихівців. У Храмі Всіх Святих із 05.01.2020 на постійно виставлено мощі:

 1. Святого Івана апостола і євангелиста
 2. З головного убору (хустини) Богородиці
 3. З Дерева Хреста ГНІХ
 4. З одягу святого Йосифа обручника
 5. Святого Івана Предтечі та Хрестителя
 6. Святої Марії Горетті
 7. Святого Севастіяна мученика із Мілану
 8. Святого Рокко
 9. Святого Миколая Мирлікійського
 10. Святого Людвіга де Монфорта
 11. Святої Марії Магдалини де Пацці
 12. Святого Івана Боско
 13. Святого Антонія Абата
 14. Святої Варвари діви та мучениці
 15. Святої Терези з Калькутти
 16. Святої Терези від дитятка Ісус
 17. Святої Лукіїї діви та мучениці
 18. Святого Бенедикта Абата
 19. Святого Піо з П’єтрільчіни
 20. Святої Ріти з Касії
 21. Святого Івана Віаннея
 22. Святого Антонія Падевського

СВЯЩЕННИКИ:

Настоятель (2018 ), резидент (2019): ієрей ліц.Віталій ФЕДУН, канцлер Курії Івано-Франківської Архієпархії.

Народився 18 вересня 1983 р., ієрейські свячення відбулися 21 червня 2009 р., архіваріус Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (2009); нотар Церковного суду Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ (2009). 18 лютого 2016 р. призначений віце-канцлером Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а з грудня 2017 р. – канцлером Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

Адміністратор парафії (із 2019 р.) – о. Євген АНДРУХІВ – голова Комісії сакрального мистецтва Івано-Франківської Архієпархії. Народився 11 серпня 1975 р. на Львівщині – у с. Градівка. Закінчив Івано-Франківську духовну семінарію. Священичі свячення прийняв 2009 р. Займався іконописом, зауваживши це, ректор після закінчення семінарії відправляє піддиякона Євгена на студії до римської Академії мистецтв. Під час 10-річного навчання в Римі Євген, вивчаючи живопис, паралельно навчається та працює в ательє сакрального мистецтва Центру «Еціо Алетті», де під керівництвом о. Марка Івана Рупнiка опановує мистецтво створення мозаїк за рiзними античними теxнологiями. Разом із митцями Центру працює над оздобленням рiзних храмiв: каплицi Redemptoris Mater у Ватикані, центрального собору в Лурдi (Франція), новозбудованого храму у Фатимi (Португалiя), у Католицькому унiверситетi Священного Серця (Sacred Heart University) в Нью-Йорку, в апостольських нунціатурах у Парижі (Франція), Дамаску (Сирiя), Бейрутi (Ливан), у катедральному соборi Божої Матері Альмуденської в Мадридi (Iспанiя) та в багатьох iнших храмах.

Персональні роботи о. Євгена в Україні: у Зарваниці – мозаїки церкви Благовіщення та центрального собору Божої Матері, у Підлютому (колишній літній резиденції митрополита Андрея Шептицького) – храм Покрови Пресвятої Богородиці, у Крихівцях (Долині) – храм свв. Рівноапостольних Кирила та Методія, (запрестольна ікона-мозаїка «Небесна Євхаристія», мозаїка святих Кирила і Методія на зовнішньому фасаді храму) та ін.

Резидент (із 2019 р.) – прот. д-р Віталій ТОКАР, судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії, член Курії Івано-Франківської Архієпархії.

Народився 2 січня 1975 р. Б. Ієрейські свячення відбулися 4 травня 2008 р. Б. Із 5 травня 2015 р. Б. – допоміжний судовий вікарій Івано-Франківської Архієпархії. 30 грудня 2019 р. Б. призначений судовим вікарієм Івано-Франківської Архієпархії.

Священнослужителі: о. Михайло Макар, о. Володимир Ганжа.

https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

Читати далі

Новини рубрики
«Мільйон дітей молиться на вервиці» на парафії Всіх Святих

18 жовтня 2023 року на парафії Всіх Святих відбулася молитва батьків і дітей на вервиці в рамках папської ініціативи «Мільйон дітей молиться на вервиці» за мир в Україні та у всьому світі.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php/?id=100064916641026&name=xhp_nt__fb__action__open_user

Християнський табір на парафії Всіх Святих

25 серпня 2023 року завершився християнський табір на парафії Всіх Святих у Калиновій Слободі. Впродовж нього діти мали змогу взяти участь у майстер класі і власноруч зробити квітку, для них відбулася екскурсія міським озером, де вони відвідали острів Кохання, а ще згодом вони прослухали катехизацію та дізналися більше про Пресвяту Трійцю та про дві природи Ісуса Христа. Для дітей проводили естафети, а також їх відвідували гості з патрульної поліції. І це лишень малий перелік усіх проведених дійств та активностей. Дякуємо усім причетним до створення та організації табору!

Див.: https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

Храмовий празник на Парафії Всіх Святих

Сьогодні у Крихівецькій громаді на Парафії Всіх Святих, УГКЦ (Калинова Слобода) храмовий празник. Тому Божественна Літургія і Чин освячення води у цю неділю були особливими. Із річницею парафії адміністратора – отця Євгена Андрухіва, всіх отців та парафіян привітав міський голова Руслан Марцінків та староста Надія Фотуйма. А після літургії біля храму й овіяного легендами Зимнього озера (про існування тут храму в сиву давнину) лунали патріотичні пісні у виконанні колективів та солістів Народного дому с. Крихівці. Силами Крихівецького старостинського округу було розгорнуто благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ та поїздки волонтерів округу із допомогою постраждалим на Херсонщину. Зібрано 22 015 грн. І зливи не завадили добрій справі! Дякуємо всім, хто долучився до організації ярмарку, та парафіянам – за активність. Лише разом – ми сила! Сподіваємося, що наші молитви до Бога та Всіх Святих за Україну і ЗСУ будуть почуті. Разом – до Перемоги!

 

Проща парафіян до відпустового місця в с. Страдч

14 травня 2023 року відбулася проща парафіян до відпустового місця в с. Страдч (Львівської області) Дійство очолив отець Михайло Макар, разом з семінаристом ІФДС бр. Владиславом Бабінчуком.

О. Ярослав Гусак розповів прочанам з Крихівців про Страдч, затим минула Божественна Літургія в парафіяльному храмі. А потім було пройдено молитовно Хресну Дорогу за Україну та відвідано Страдецькі печери.

Див.: https://m.facebook.com/ChurchSloboda

Перша Свята Сповідь та Урочисте Святе Причастя для учнів 4-Г класу

13 травня 2023 року на парафії Всіх Святих відбулася перша Свята Сповідь та Урочисте Святе Причастя для учнів 4-Г класу Крихівецького ліцею. Вони пройшли курс катехизації та наполегливо готувались до цієї події разом зі священнослужителем храму — о. Михайлом Макаром. Після Причастя отримали молитовник та пам’ятку про цю подію. Також був короткий концерт.

Див.: https://m.facebook.com/ChurchSloboda

Ярмарок у Крихівцях

9 квітня 2023 року в Крихівцях Парафія Усіх Святих, що у Калиновій Слободі, тепло приймала своїх парафіян та гостей храму. До ярмарку, організованого Крихівецьким старостинським округом, який проводили на підтримку ЗСУ, долучилися жителі громади, які виготовляли смаколики та сувеніри, батьки та колективи дошкільних закладів “Котигорошко” (Оксана Іванчук) та “Джерельце” (Nadia Bydzik), Народний Дім с. Крихівці, студія Кріх Крес, (Любов Соловка), батьки 3-Г та 5-В класу Крихівецького ліцею. Звучали патріотичні пісні у виконанні колективів та солістів Народного дому. Дякуємо настоятелю Храму Євгену Андрухіву за спільну молитву та теплий прийом. Дякуємо усім, хто взяв участь у ярмарку, та не залишився байдужим до збору коштів для наших захисників. Нехай Господь винагородить вас сторицею!

Зібрано 58 тис. 183 гривні.
Разом до Перемоги!
Розколяда у Крихівцях

12 лютого 2023 року, у підсумок до новорічно-різдвяних свят, біля Храму Успіння Пресвятої Богородиці відбулася Розколяда. Спільно з нею розгорнувся ярмарок, що мав на меті збір коштів для ЗСУ. На ньому можна було придбати найрізноманітніші товари: свічки, горнятка та прапорці з гербом Крихівців, смачну випічку, в’язані іграшки, брелоки, тощо — тим самим, поєднавши приємне з корисним.  Опісля, о 13:00, Розколяда звучала й біля Храму Всіх Святих. Щиро дякуємо усім, хто приєднався до дійства та благодійності! Спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

 

СВЯТО МИКОЛАЯ НА ПАРАФІЇ ВСІХ СВЯТИХ (Калинова Слобода)

18 грудня у парафії Всіх Святих відбулося свято Миколая. Діти підготували театралізований концерт, показали, що на святого Миколая чекають усі, пояснили, яким потрібно бути впродовж року, щоб отримати подарунки. Після величного празника отець Михайло Макар щиро подякував дітям за їхні старання, працю та щирість. А святий Миколай нагородив кожного солодким гостинцем.

Джерело: https://www.facebook.com/ChurchSloboda/

Парафія Всіх Святих. Заснування нової спільноти «МАТЕРІ В МОЛИТВІ»
Спільнота “МАТЕРІ В МОЛИТВІ” в Калиновій Слободі.
21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці в парафії Всіх Святих заснували спільноту Матері в Молитві.
Після Святої Літургії о. Володимир Ганжа разом з п. Тетяною Мазур, відповідальною за дану спільноту в Архікатедральному Собору Воскресіння Христового представили основні напрямки діяльності та розповіли про цей рух.
Запрошуємо долучатися до спільної молитви у спільноті Матері в молитві. Зустрічі будуть проводитися щочетверга після Св. Літургії о 18.00 год.