Новини рубрики
«Мільйон дітей молиться на вервиці» на парафії Святих Кирила й Методія

18 жовтня 2023 року спільнота парафії Святих Кирила й Методія приєдналася до папської ініціативи «Мільйон дітей молиться на вервиці». У храмі було присутньо понад 80 дітей.

Див.: https://m.facebook.com/profile.php/?id=100009702632231&name=xhp_nt__fb__action__open_user

Табір для вівтарників парафії свв. Кирила і Методія

З 2-го по 5-те серпня 2023 року, у місті Бучач (Тернопільська область), тривав виїзний табір для вівтарників парафії свв. Кирила і Методія. Семеро хлопців відвідали водоспад у селі Джурин, печеру Кришталеву, що у селі Кривче, краєзнавчий музей у Бучачі та монастир Василіян в Улашківцях. Окрім цього вони ще рибалили, грали у футбол та в інші ігри на свіжому повітрі. Наостанок відправилися у відпустовий центр в селі Зарваниця, де помолилися перед іконою Матері Божої.

Див.: https://www.facebook.com/JosafatBoyko1979

Ремонтні роботи у храмі Святих Кирила і Методія
1 серпня 2023 року розпочалися ремонтні роботи у храмі святих Кирила і Методія. Отець Йосафат Бойко повідомляє, що частину матеріалів для відновлення фасаду храму їм подарували, частину вдалося закупити, але, наразі, у матеріалах досі є потреба. Усі небайдужі можуть долучитися до хорошої справи та допомогти парафії.
Детальніше див. за покликанням: https://www.facebook.com/josafatboyko/
Зустріч випускників Івано-Франківської духовної семінарії

20 червня 2023 року на парафії Святих Кирила і Методія відбулася зустріч випускників Івано-Франківської духовної семінарії, що завершили навчання 2003 року.

Див.: https://m.facebook.com/josafatboyko

Парафіяльний табір «Бути святим — це бути другом Христа»

12 червня 2023 року завершився табір од парафії Святих Кирила і Методія на тему «Бути святим — це бути другом Христа». Впродовж тижня 130 дітей навчалися шити, варити мило, робити дзиґи, вертунчики з квілінгу та вервиці. Кожний день починався із молитви Служби Божої та науки. Також для дітей організовували руханки, різноманітні естафети, водні змагання, шоу талантів, тощо. Священники, сестри-монахині, брати-семінаристи та понад 20 аматорів щоденно супроводжували дітей та допомагали організувати їхнє дозвілля.

Детальніше див.: https://m.facebook.com/josafatboyko

На Парафії Святих Кирила і Методія відбувся особливий молитовний захід

6 квітня 2023 року, у переддень великого свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, на Парафії Святих Кирила і Методія відбувся особливий молитовний захід. На ньому зібралися очільники, лікарі та медичні працівники обласного Івано-Франківського Перинатального Центру та Міського Клінічного Перинатального Центру, а також інших медичних закладів, пов’язаних з виношенням та народженням дітей.

Впродовж чотирьох днів в обласному та міському перинатальних центрах проводилися реколекційні зустрічі з лікарями та медичними працівниками. А сьогодні відбувся підсумковий молитовний захід. Його очолив Митрополит Володимир Війтишин у співслужінні Владики Миколая Сименишина, а також інших священників. На зустрічі був присутній мер міста Руслан Марцінків.

Див.: https://m.facebook.com/josafatboyko

Відбувся ярмарок «Майбутнє доброї справи у твоїх руках»

2 квітня 2023 року, у неділю, на трьох парафіях відбувся благодійний Великодній ярмарок «Майбутнє доброї справи у твоїх руках». Він минув успішно, люди активно купували вироби, виготовлені молоддю Центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю. На ярмарку можна було придбати віночки, свічки, листівки, картини, тощо. Були зібрані кошти на роботу Центру та проведення дозвілля молоді.

Див.: https://m.facebook.com/1829401534012183/

 

 

День заснування Згромадження Воплоченого Слова

25 березня – день заснування Згромадження Воплоченого Слова. Дякуємо Богові за всіх отців, братів і сестер і за їхнє служіння для Господа, для Церкви і для людей.

Сьогодні, до Храму Святого Кирила і Методія з усіх куточків України приїхали отці, брати й сестри, що служать у Чернечій родині Воплоченого Слова. Відбулася спільна молитва та свято. До свята також приєдналися брати семінаристи з Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії. А на завершення богослужіння всі відновили посвяту Непорочному Серцю Марії.

Просимо всіх молитися за ласку витривалості у покликанні! А також за нові покликання до священичого і монашого стану!

Див.: https://m.facebook.com/100069677665068/

Запрошуємо Вас переглянути відео з освячення «Ковчегу»!

16 січня 2023 року відбулася знакова подія у житті громади — глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук освятив дитячий садочок «Ковчег». Запрошуємо Вас переглянути відео з освячення «Ковчегу», заздалегідь дякуємо за перегляд і просимо про молитву за наш садочок!

Глава УГКЦ освятив християнський садочок «Ковчег»

16 лютого 2023 року у Крихівцях ми мали величну подію. Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук освятив дитячий садочок «Ковчег».

А все розпочалося 22 грудня 2017 року з освячення Главою УГКЦ Святославом Шевчуком наріжного каменю спільно з ініціатором будівництва, настоятелем Храму прп. о. Йосафатом Бойко, ВС (парафія свв. Кирила і Методія).

Самі роботи з будівництва садочка розпочалися у 2018-му році. Заклад дошкільної освіти збудували з Божою допомогою під мудрим керівництвом настоятеля Храму о. Йосафата завдяки коштам меценатів, пожертвуванням вірян та небайдужих парафіян.

Усі присутні радо вітали Блаженнішого Святослава, митрополита Івано-Франківського владику Володимира Війтишина, єпарха Чернівецького владику Йосафата Мощича, мера міста Руслана Марцінківа, які прибули на урочисте освячення.

Християнський дитячий садочок «Ковчег» — це парафіяльний проєкт для виховання і формування маленьких діток у дусі християнської віри, любові до Господа Бога, Святої Церкви та до ближніх, так як нам заповідав наш Господь.

Наразі у дитячому садку вже відкрито одну групу дошкільнят. А з вересня 2023 року «Ковчег» зможе запрацювати на повну потужність і прийняти до 120 дітей.

Див.: https://m.facebook.com/100069677665068/