Новини рубрики
На Парафії Святих Кирила і Методія відбувся особливий молитовний захід

6 квітня 2023 року, у переддень великого свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, на Парафії Святих Кирила і Методія відбувся особливий молитовний захід. На ньому зібралися очільники, лікарі та медичні працівники обласного Івано-Франківського Перинатального Центру та Міського Клінічного Перинатального Центру, а також інших медичних закладів, пов’язаних з виношенням та народженням дітей.

Впродовж чотирьох днів в обласному та міському перинатальних центрах проводилися реколекційні зустрічі з лікарями та медичними працівниками. А сьогодні відбувся підсумковий молитовний захід. Його очолив Митрополит Володимир Війтишин у співслужінні Владики Миколая Сименишина, а також інших священників. На зустрічі був присутній мер міста Руслан Марцінків.

Див.: https://m.facebook.com/josafatboyko

Відбувся ярмарок «Майбутнє доброї справи у твоїх руках»

2 квітня 2023 року, у неділю, на трьох парафіях відбувся благодійний Великодній ярмарок «Майбутнє доброї справи у твоїх руках». Він минув успішно, люди активно купували вироби, виготовлені молоддю Центру соціальної реабілітації осіб з інвалідністю. На ярмарку можна було придбати віночки, свічки, листівки, картини, тощо. Були зібрані кошти на роботу Центру та проведення дозвілля молоді.

Див.: https://m.facebook.com/1829401534012183/

 

 

День заснування Згромадження Воплоченого Слова

25 березня – день заснування Згромадження Воплоченого Слова. Дякуємо Богові за всіх отців, братів і сестер і за їхнє служіння для Господа, для Церкви і для людей.

Сьогодні, до Храму Святого Кирила і Методія з усіх куточків України приїхали отці, брати й сестри, що служать у Чернечій родині Воплоченого Слова. Відбулася спільна молитва та свято. До свята також приєдналися брати семінаристи з Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії. А на завершення богослужіння всі відновили посвяту Непорочному Серцю Марії.

Просимо всіх молитися за ласку витривалості у покликанні! А також за нові покликання до священичого і монашого стану!

Див.: https://m.facebook.com/100069677665068/

Запрошуємо Вас переглянути відео з освячення «Ковчегу»!

16 січня 2023 року відбулася знакова подія у житті громади — глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук освятив дитячий садочок «Ковчег». Запрошуємо Вас переглянути відео з освячення «Ковчегу», заздалегідь дякуємо за перегляд і просимо про молитву за наш садочок!

Глава УГКЦ освятив християнський садочок «Ковчег»

16 лютого 2023 року у Крихівцях ми мали величну подію. Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук освятив дитячий садочок «Ковчег».

А все розпочалося 22 грудня 2017 року з освячення Главою УГКЦ Святославом Шевчуком наріжного каменю спільно з ініціатором будівництва, настоятелем Храму прп. о. Йосафатом Бойко, ВС (парафія свв. Кирила і Методія).

Самі роботи з будівництва садочка розпочалися у 2018-му році. Заклад дошкільної освіти збудували з Божою допомогою під мудрим керівництвом настоятеля Храму о. Йосафата завдяки коштам меценатів, пожертвуванням вірян та небайдужих парафіян.

Усі присутні радо вітали Блаженнішого Святослава, митрополита Івано-Франківського владику Володимира Війтишина, єпарха Чернівецького владику Йосафата Мощича, мера міста Руслана Марцінківа, які прибули на урочисте освячення.

Християнський дитячий садочок «Ковчег» — це парафіяльний проєкт для виховання і формування маленьких діток у дусі християнської віри, любові до Господа Бога, Святої Церкви та до ближніх, так як нам заповідав наш Господь.

Наразі у дитячому садку вже відкрито одну групу дошкільнят. А з вересня 2023 року «Ковчег» зможе запрацювати на повну потужність і прийняти до 120 дітей.

Див.: https://m.facebook.com/100069677665068/

Всесвітній день богопосвячених осіб

У свято Господнього Стрітення, 15 лютого 2023 року, відзначаємо Всесвітній день богопосвячених осіб. Варто зазначити, що Крихівці, за Божим промислом, фактично стали духовним осередком в Україні одного з наймолодших, але вже знаного як одного з найдіяльніших монаших місіонерських згромаджень світу – Чернечої Родини Воплоченого Слова, яке має тут аж 6 всеукраїнських осередків:

– Чоловічий Монастир Воплоченого Слова, спільнота імені Блаженномученика Григорія Хомишина;
– Новіціат імені Блаженномученика Григорія Хомишина;
– Монастирсько-парафіяльний центр, спільнота Св. Івана Павла ІІ, Папи Римського;
– Провінційний дім в Україні Зарваницької Божої Матері;
– Новіціат імені Блаженної Йосафати Гордашевської;
– Містечко милосердя Св. Миколая.

Прийміть нашу подяку і вітання зі святом всіх богопосвячених осіб в день Стрітення Господнього! Нехай Христос, якого Ви добровільно забажали зустріти, нагородить Вас усіма ласками, яких тільки може сподіватися людина!

А напередодні, 12 лютого 2023 року, на парафії Святих Кирила і Методія відбулася зустріч богопосвячених осіб з нагоди свята Господнього Стрітення. Зібралися священники, брати-монахи та сестри-монахині з різних монастирів, чинів і згромаджень, що служать на теренах Івано-Франківської Архієпархії. А спільну молитву Молебня до Богородиці очолив митрополит Володимир Війтишин.

Див.: https://m.facebook.com/100009702632231/

Оголошення
Парафія Святих Рівноапостольних Кирила і Методія запрошує крихівчан на освячення дитячого садочка «Ковчег», яке відбудеться 16 лютого 2023 року о 12:00 за адресою: вулиця Парафіяльна, №1. Освячення здійснить Блаженніший Святослав.
Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/
ПЕРЕМОЖЦЯМ — КОВЗАНИ ТА ЛИЖІ

4 лютого 2023 р. парафія Святих Рівноапостольних Кирила і Методія організувала для переможців свята Ораторію св. Йоана Боско поїздку на льодову арену до м. Калуша, де вони змогли покататися на ковзанах. А 6 лютого 2023 р. поїздку організували вже для аніматорів, що допомагали на святі Ораторію та відвідували парафіян з вертепом — вони отримали змогу покататися на лижах.

Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/

 

Розколяда на парафії Святих Рівноапостольних Кирила і Методія
5 лютого 2023 р. на парафії Святих Рівноапостольних Кирила і Методія відбулась розколяда за участю муніципального оркестру народної музики «Рапсодія» та муніципального камерного хору «Галицькі передзвони» комунального концертного закладу «Об’єднання муніципальних мистецьких колективів Івано-Франківська». Також виступали учні дитячої театральної майстерні (керівник Олексій Лейбюк) спільно з заслуженою артисткою України Галиною Баранкевич та співачкою Ксенією Пранничук. У рамках проєкту «Етноформація» вони продемонстрували філософські роздуми «Коло часу». З вітальними та молитовними словами звертався до присутніх настоятель парафії о. Йосафат Бойко, ВС. Переглянути розколяду можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=EpLUuQhuY9M
Свято Ораторію на парафії Святих Рівноапостольних Кирила і Методія
29 січня 2023 р. на парафії Святих Рівноапостольних Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях) відбулося щорічне свято Ораторію св. Йоана Боско, який є покровителем катехитичної школи, що діє при парафії. У святі Ораторію взяло участь близько 200 дітей. Вони грали в різні ігри, змагаючись за перемогу та «живий» приз. За участь у кожній грі діти отримували «гроші», так звані «донбоски» (за них могли придбати смаколики, іграшки, канцтовари, книжки, настільні ігри, тощо). На завершення свята, цьогорічні переможці Ораторію у кожній віковій групі, яких було три (віком від 3 до 6 років, від 7 до 11 років та від 12 років і старші), отримали суперприз — трьох цуценят породи лабрадор-ретривер.
Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/