Новини рубрики
Духовий оркестр та вертеп «З нами Бог» завітали до Храму Святих Рівноапостольних Кирила і Методія

14 січня 2023 р. до Храму Святих Рівноапостольних Кирила і Методія завітали духовий оркестр Львівської Духовної Семінарії та вертеп «З нами Бог», який представили миряни третього чину Згромадження Воплоченого Слова. Семінаристи з Львівської Духовної Семінарії Святого Духа вже декілька років поспіль приїжджають до парафії Святих Рівноапостольних Кирила і Методія. Приєднатися до спільної молитви та коляди можна за покликанням:

Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/

 

 

 

Інформаційно-просвітницька зустріч на тему: «Цінність людського життя в світлі таїнства Різдва Христового»

5 січня 2023 року в приміщенні парафіяльно-монастирського Центру при парафії Святих Кирила і Методія (Крихівці-Долина) відбулася передріздвяна, інформаційно-просвітницька зустріч на тему: «Цінність людського життя в світлі таїнства Різдва Христового» . У ній взяло участь понад 30 учасників – представників церкви, влади, перинатальних центрів міста і області, освіти і медицини, навчальних закладів нашого міста. Зустріч тривала понад 2 години і всі присутні мали можливість збагатитися певними знаннями, послухати цікавих доповідачів із різних сфер, дотичних до захисту людського життя і дітей. Організаторами зустрічі виступили Івано-Франківський християнський «Рух за життя» (Ярослав Дубас), Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я (о. Ярослав Рохман) та Парафія Святих Кирила і Методія (о. Йосафат Бойко, ВС). Всі присутні також спільно помолилися в храмі панахиду за душі померлих.

Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/

ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ У ХРАМІ СВЯТИХ РІВНОАПОСТОЛЬНИХ КИРИЛА І МЕТОДІЯ

26 грудня було особливим днем у Храмі Святих Рівноапостольних Кирила і Методія: тут зібралися особи з вадами слуху з Івано-Франківська. З благословення митрополитів Ігоря Возьняка (Львів) та Володимира Війтишина (Івано-Франківськ) вже другий рік поспіль зі Львова до Івано-Франківська приїжджають два священники Михайло Фенканін та Олег Плішило, щоб послужити особам із вадами слуху. У храмі відбулася передріздвяна зустріч: всі присутні мали можливість приступити до Святої Сповіді, а відтак брати участь в Службі Божій. Священники сповідали вірних в окремих кімнатах, а відтак служили Літургію, звернені лицем до людей, щоб за допомогою мови жестів допомогти вірним брати участь у цій спільній молитві. Сестри монахині з допомогою перекладача вчили присутніх молитися на вервиці, а священники старалися донести до вірних найцінніші скарби віри. Після богослужіння о. Йосафат Бойко, ВС, настоятель храму подякував священникам за служіння, а всім присутнім за їхню присутність і заохотив всіх до доброго християнського життя та допомоги ближнім. Відтак всі могли отримати святкові подарунки - продуктові набори від імені парафіяльної спільноти.

Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/

 

СВЯТО МИКОЛАЯ З МИТРОПОЛИТОМ ВОЛОДИМИРОМ НА ПАРАФІЇ КИРИЛА І МЕТОДІЯ

Вечір 18 грудня є особливим. Бо вже декілька років поспіль Митрополит Володимир Війтишин приїжджає на спільну молитву для святкування дня Святого Миколая до Храму Святих Рівноапостольних Кирила і Методія. Після спільної молитви Акафісту Святому Миколаю, Митрополит звернувся зі словом привітання до сестер, жителів містечка Милосердя Святого Миколая і до всіх жертводавців і доброчинців, які підтримують непросте і жертовне служіння наших сестер монахинь. Отець Йосафат, ВС від імені Сестер подякував Митрополиту Володимиру за Його жест уваги і вдячності у відношення до сестер та їхнього служіння дітям. Опісля відбулося невеличке свято за участю Святого Миколая та театральним дійством, яке приготували діти з Дому Милосердя. Відтак всі присутні отримали подарунки: і Митрополит Володимир, і о. Йосафат, ВС, і сестри монахині, і староста Надія Фотуйма, і всі діти, помічники та волонтери, які своїм часом та своєю жертовністю допомагають розвивати парафіяльне служіння.

Джерело: https://www.facebook.com/josafatboyko/

15 РОКІВ НА ПАРАФІЇ У КРИХІВЦЯХ. Вітання з уродинами пароха крихівецького Храму свв. Кирила і Методія о.Йосафата Бойка, ВС

«15 РОКІВ НА ПАРАФІЇ У КРИХІВЦЯХ! Отче Йосафате, прийміть щирі вітання з Днем народження та побажання Божого благословення на кожний Ваш день, кожну тиху молитву, занесену за Ваших вірних парафіян, кожну, навіть найменшу, справу і потужні звитяги! Бог проклав Ваші стежки до Крихівців. І не випадково на священника Вас було висвячено напередодні дня пам’яті Рівноапостольних Кирила і Методія – 23.05.2004, а 15 років тому – в 2007-му – Ви були призначені на парафію свв. Кирила і Методія у Крихівцях. І за ці роки служіння Вам вдалося чимало! Дякуємо Вам, отче, за невтомну працю й розбудову парафії. Дякуємо Богові за благословенні плоди Вашого служіння! Ви з великим піднесенням опікувалися в 2007–2013 рр. зведенням святині. Підготовлені Вами молитовники, буклети, календарі, часописи «Місіонери Слова» відомі далеко за межами парафії. Численні свідчення про отримання дару материнства в сім’ях, які роками не могли мати дітей, – плоди Ваших молитов, занесених до Бога у храмі кожної першої п’ятниці місяця перед іконою Діви Марії Гваделупської. Ораторій «Дон Боско» для дітей та молоді, «Катехитична школа ім. св. Івана Боско», паломницький відділ та освячений у 2017 р. Монастирсько-парафіяльний центр імені Святого Папи Івана Павла ІІ – результати Вашої масштабної праці на розбудову. Здається, зовсім нещодавно, 22 грудня 2017 р. парафію відвідав Блаженніший Святослав Шевчук та освятив наріжний камінь під будівництво християнського парафіяльного дитячого садочка «Ковчег». А нині і цей грандіозний та унікальний парафіяльний проект, започаткований із Вашої ініціативи, завдяки Вашим організаційним зусиллям успішно наближається до завершення. Дякуємо за те, що Храм Кирила й Методія, УГКЦ на масиві Крихівці-Долина , який відвідують тисячі вірних, став справжнім духовним центром, а парафія – ЖИВОЮ! Божої ласки Вам на многая літа!», – такими словами від імені Крихівецької громади о. Йосафата привітала староста Надія Фотуйма.

Інтерв’ю прп. о. Йосафата Бойка – пароха парафії св. Кирила і Методія про волонтерську діяльність церкви

Широкомасштабну волонтерську діяльність розгорнуто на парафії свв. Кирила і Методія. І про неї вже відомо далеко за межами парафії. Детальніше – у інтерв’ю прп. о. Йосафата Бойка, ВС – пароха парафії свв. Кирила і Методія – «Кожен повинен наближати перемогу на своєму фронті». Розмовляла журналістка Агенції новин «Firtka» Тіна Любчик.
Джерело:
https://firtka.if.ua/
https://pkm.if.ua/