Глава УГКЦ освятив християнський садочок «Ковчег»

16 лютого 2023 року у Крихівцях ми мали величну подію. Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук освятив дитячий садочок «Ковчег».

А все розпочалося 22 грудня 2017 року з освячення Главою УГКЦ Святославом Шевчуком наріжного каменю спільно з ініціатором будівництва, настоятелем Храму прп. о. Йосафатом Бойко, ВС (парафія свв. Кирила і Методія).

Самі роботи з будівництва садочка розпочалися у 2018-му році. Заклад дошкільної освіти збудували з Божою допомогою під мудрим керівництвом настоятеля Храму о. Йосафата завдяки коштам меценатів, пожертвуванням вірян та небайдужих парафіян.

Усі присутні радо вітали Блаженнішого Святослава, митрополита Івано-Франківського владику Володимира Війтишина, єпарха Чернівецького владику Йосафата Мощича, мера міста Руслана Марцінківа, які прибули на урочисте освячення.

Християнський дитячий садочок «Ковчег» — це парафіяльний проєкт для виховання і формування маленьких діток у дусі християнської віри, любові до Господа Бога, Святої Церкви та до ближніх, так як нам заповідав наш Господь.

Наразі у дитячому садку вже відкрито одну групу дошкільнят. А з вересня 2023 року «Ковчег» зможе запрацювати на повну потужність і прийняти до 120 дітей.

Див.: https://m.facebook.com/100069677665068/