Інформація для виборця – чергові вибори Президента України 31.03.2019

Перевірка своїх персональних даних

Щоб перевірити свої персональні дані виборець може:

Скористатися веб-ресурсом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua

На цьому сайті необхідно пройти реєстрацію, заповнивши форму запиту та дочекатися на відповідь. Поля форми запиту заповняти потрібно дуже уважно – допустивши будь-яку помилку в прізвищі, імені, по батькові чи даті народження, можете отримати відповідь про те, що Ви “відсутні в реєстрі“.

У разі, якщо поля форми запиту заповнені вірно, а відповідь прийшла про те, що виборець “відсутній в реєстрі“, необхідно не відкладаючи на потім, звернутися з паспортом або тимчасовим посвідченням громадянина України до відділу ведення державного реєстру виборців (ВВДРВ).

Звернутися до ВВДРВ за місцем перебування чи проживання, для уточнення своїх даних, що занесені до ДРВ

Адреса відділу ведення державного реєстру виборців (ВВДРВ): вул. Михайла Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, міськвиконком, 1 поверх, каб. 110.

В березні 2019 року відділ працюватиме без вихідних, з 08.00 год. до 17.00 год., в п’ятницю до 16.00 год., перерва на обід з 12.00 год. по 13.00 год.

Звернутися до дільничої виборчої комісії (ДВК)

Кожен громадянин має право ознайомитися із списком виборців у приміщенні відповідної дільничої виборчої комісії та перевірити правильність внесення до нього відомостей.

Такий список має бути доступним для ознайомлення з 23 березня 2019 року.

Звертатися необхідно до ДВК виборчої дільниці за зареєстрованим місцем Вашого проживання.

Тимчасова зміна місця голосування

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою чи іншими подіями Ви не можете проголосувати за зареєстрованим місцем проживання, зверніться з паспортом до відділу ведення державного реєстру виборців (ВВДРВ) для подання заяви про тимчасову зміну місця голосування.

До заяви подаються документи, які підтверджують необхідність зміни місця голосування, наприклад:

  • довідка з місця роботи;
  • довідка з місця навчання;
  • документ на власність;
  • проїзні документи;
  • тощо.

Адресу ВВДРВ зазначено вище.

Заяви виборців приймаються до 25.03.2019 включно!

Голосування за місцем перебування

Виборцям, щодо яких у списку виборців зазначена відмітка НСП (нездатний самостійно пересуватися) виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування.

Виборець, який за віком, у зв’язку з інвалідністю чи станом здоров’я тимчасово нездатний самостійно пересуватися і хоче голосувати за своїм місцем перебування (вдома) подає поштою або через інший спосіб власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування. Дільнича виборча комісія (ДВК) зобов’язана забезпечити прийняття такої заяви.

Така заява разом з довідкою медичної установи про стан здоров’я виборця повинна бути подана до ДВК не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем виборів.

З повагою,
Відділ ведення державного реєстру виборців
Івано-Франківської міської ради