Маршрут №37 розділять

Зміни до руху маршруту №37

Маршрут №37, який сполучає Драгомирчани та м-н «Каскад» поділять на два напрямки: один курсуватиме за старою схемою – Драгомирчани-м-н «Каскад», а інший – починатиметься з села Крихівці та їздитиме до залізничного вокзалу. Він отримав номер «37К». Таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету.

Як розповів заступник начальника управління транспорту Андрій Гіглюк, були скарги від мешканців села Крихівці та зокрема від сільського голови щодо руху маршруту. Серед проблемних питань називали переповненість маршруток вранці, великі інтервали між рухом автобусів, а також те, що водії самовільно з’їжджають з маршруту швидше. Тому міський голова Руслан Марцінків прислухався до побажань громади та ініціював згадані вище зміни.

Раніше схему цього маршруту вже змінювали – його продовжили до м-ну Каскад. І щоб компенсувати збільшення інтервалів, кількість автобусів на цьому маршруті збільшено з 12 до 14.

Проте у ході обговорень між міською владою та представниками села, для зручності мешканів, прийнято рішення про його поділ на два маршрути.

Нагадаємо, питання якості надання пасажирських перевезень неодноразово піднімалося міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим. Саме він став ініціатором проведення щоденного моніторингу руху громадського транспорту, зокрема щодо маршрутів приміських сіл.

http://styknews.info/novyny/sotsium/2017/02/24/zminy-do-rukhu-gromadskogo-transportu-v-ivano-frankivsku