Народний університет громад ім. Петра Ісаїва продовжує роботу над проєктом «Івано-Франківська об’єднана територіальна громада: віхи тисячоліть та сузір’я імен»

Народний університет громад ім. Петра Ісаїва продовжує роботу над проєктом «Івано-Франківська об’єднана територіальна громада: віхи тисячоліть та сузір’я імен». Любов Соловка, голова правління ГО «Крихівецька громада: минуле й майбутнє», повідомляє: «У березні працюємо над розділом про село Братківці. Для досягнення результату об’єднуємо зусилля. Працюємо командою у складі: староста Братковецького старостинського округу Назарій Рибак, який проявив щиру зацікавленість у вивченні історії; місцевий краєзнавець, який багато років збирає матеріали, Ярослав Гап’як; фахівець із визвольних змагань на теренах, провідний науковий співробітник Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Петро Ганцюк; джерелознавець і релігієзнавець, головний спеціаліст Державного архіву Івано-Франківської області Тарас Галян; завідувачка бібліотеки-філії № 23 Івано-Франківської МЦБС, с. Братківці, Оксана Лучак-Яблонська; краєзнавець Любов Соловка. З досвіду знаємо, що тільки об’єднавши зусилля фахівців-краєзнавців та місцевих еліт, можна наблизитись до створення історичних нарисів. Також мали нагоду поділитися досвідом зі створення Історико-етнографічного музею громади Крихівців. Сподіваємося він стане у пригоді Братковецькій громаді також. Основна наша увага нині – борцям за волю України, тим що віддали своє життя в російсько-українській війні та упродовж вікової боротьби за волю України. Важливими для нас є духовна історія, історична хроніка та занурення у віхи тисячоліть, які засвідчують, зокрема, як археологія Братківців, про проживання автохтонів на теренах не від першої писемної згадки 1427 р., а як мінімум три тисячоліття!!!»

Див.: https://www.facebook.com/groups/155287023096358/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=808180844473636