Народний університет громад пропонує

Народний університет громад імені Петра Ісаїва пропонує серію матеріалів, які можуть стати у пригоді всім, хто веде свою боротьбу на фланзі культурно-інформаційного фронту, і не тільки команді, яка нещодавно розпочала роботу над проєктом «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА:  ВІХИ ТИСЯЧОЛІТЬ ТА СУЗІР’Я ІМЕН». Звітуємо, що в рамках проєкту проведено вже два семінара: 03.11.2022, за участю всіх старост 18-ти сіл та під головуванням міського голови Руслана Марцінківа, якому ми завдячуємо, що в такий складний воєнний час проєкт не був відкладений під сукно, а розпочався; 10.11.2022 відбувся семінар вже за участю як старост, так і команд від кожного населеного пункту. Розпочатий проєкт  – це не тільки праця над ювілейний виданням до 5-ї річниці ОТГ в 2024-му, у своїй суті він – ІНТЕГРАЦІЙНИЙ. Саме спільна робота в рамках проекту старост, культосвітньої та громадських еліт населених пунктів (вчителів історії, директорів Народних домів, завідувачів бібліотек, представників ЗМІ, колективів культури та громадських об’єднань, музеїв, місцевих джерелознавців, краєзнавців, народознавців, громадських діячів) сприятиме процесу соціальної інтеграції, обміну досвідом, взаємодопомозі, взаємозбагаченню, заради збереження традицій минулого та поступу новоствореної  у 2019-му Івано-Франківської  територіальної громади на фундаменті історичних традицій тисячоліть. І тоді ніякому ворогові  не вдасться вибити цей фундамент, з-під наших ніг.

Публікація «Учасницька модель проєктів “РЯТУВАЛЬНОЇ ІСТОРІЇ” у науковому краєзнавстві та історичній регіоналістиці: тези науковців і практичний досвід» (лектор Народного університету громад  ім.П.Ісаїва – Олег Жерноклеєв, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника).

Учасницька модель проєктів «РЯТУВАЛЬНОЇ ІСТОРІЇ» у науковому краєзнавстві та історичній регіоналістиці: тези науковців і практичний досвід

 

Онлайн-презентація «Методика усноісторичного дослідження» (к. і. н. Оксана Дрогобицька, доцентка кафедри етнології і археології ПНУ, членкиня Народного університу громад ім. П. Ісаїва)

Онлайн-презентація «Методика усноісторичного дослідження»

«Уникаймо мовних “бур’янів”» – лекція-практикум  (лектор – філолог, викладач-методист Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Ярослава Іванівна Івасів).

Онлайн-презентація з досвіду краєзнавчої роботи: проект «Крихівці/Крехівці: коріння, що воскрешає, оживляє творить» https://www.youtube.com/watch?v=eemnGxkauKw

Онлайн-презентація з досвіду розбудови громадського простору  в одній із громад Івано-Франківської ОТГ: громадський простір Крихівців https://drive.google.com/file/d/1JoWl_N62b8Pjl4YXE5eS4BaWXoK_6eQP/view?ts=6125e7a1

Інтерактивний громадський науковий та культурний центр  «УСЕСВІТ ГРОМАД»

https://krykhivtsi.if.ua/usesvit-hromad.

Онлайнлекція-тренінг «Комунікативні технології в умовах формування деліберативного/дорадчого суспільства» (член Народного унверситету громад – к. і. н. Віра Іванівна Кудлач – доцент кафедри суспільних наук  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

https://www.youtube.com/watch?v=nDr1Z8xshKw