ВІТАННЯ З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Від імені Крихівецької громади староста Надія Фотуйма привітала працівників освіти:

Сьогодні ми вшановуємо людей чудової та дуже важливої професії. Людей, які закладають в наші душі любов до навчання, дають цікаві знання, допомагають пізнавати світ.
Честь і хвала вам, вчителі! Бажаю успіху в роботі та житті. Бажаю завжди йти в ногу з часом і своїми учнями. І попри те, що ви вже є джерелом знань, бажаю, щоб кожен новий день дивував вас цікавими відкриттями.
🇺🇦Перемоги та миру нам!!!
Інтерв’ю прп. о. Йосафата Бойка – пароха парафії св. Кирила і Методія про волонтерську діяльність церкви

Широкомасштабну волонтерську діяльність розгорнуто на парафії свв. Кирила і Методія. І про неї вже відомо далеко за межами парафії. Детальніше – у інтерв’ю прп. о. Йосафата Бойка, ВС – пароха парафії свв. Кирила і Методія – «Кожен повинен наближати перемогу на своєму фронті». Розмовляла журналістка Агенції новин «Firtka» Тіна Любчик.
Джерело:
https://firtka.if.ua/
https://pkm.if.ua/

Волонтерська діяльність “Карітасу”

Розташована на теренах Крихівців благодійна організація БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД  «КАРІТАС  ІВАНО-ФРАНКІВСЬК  УГКЦ»  (директор – синкел соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, митрофорний протоієрей о.-м. Володимир Чорній – парох Крихівецького Храму Успіння Пресвятої Богородиці) вже з перших днів війни розпочала допомагати усім тим, хто потребує. Отець Володимир Чорній практично цілодобово, без вихідних, на посту соціального служіння, організовуючи, приймаючи, відправляючи, часом розвантажуючи… і молячись за багатостраждальну Україну!!! Активно включились у процес допомоги і жителі Крихівецької громади. Створено навіть спеціальний графік, відповідно до якого волонтери, з яких чимало з Крихівців, працюють на певних локаціях.

Детальніше про волонтерську діяльність Карітасу –  https://www.facebook.com/caritas.ivanofrankivsk/

Парафія Всіх Святих. Заснування нової спільноти «МАТЕРІ В МОЛИТВІ»
Спільнота “МАТЕРІ В МОЛИТВІ” в Калиновій Слободі.
21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці в парафії Всіх Святих заснували спільноту Матері в Молитві.
Після Святої Літургії о. Володимир Ганжа разом з п. Тетяною Мазур, відповідальною за дану спільноту в Архікатедральному Собору Воскресіння Христового представили основні напрямки діяльності та розповіли про цей рух.
Запрошуємо долучатися до спільної молитви у спільноті Матері в молитві. Зустрічі будуть проводитися щочетверга після Св. Літургії о 18.00 год.
Привітання 10-ї ОГШБр з 7-ю річницею
Крихівецька громада приєднується до вітань із 7-ю річницею створення 10-ї Окремої гірсько-штурмової бригади та 109-го Окремого гірсько-штурмового батальйону, зокрема, яким опікується громада.
🇺🇦Дорогі наші едельвейси, ми гордимося Вашим бойовим шляхом у найгарячіших точках війни.
💙💛З нетерпінням чекаємо Вашого повернення додому “ЗІ ЩИТОМ”!🇺🇦
🙏Нехай із наших молитов про Ваше повернення живими й неушкодженими, постане невидима й неприступна фортеця перед лицем ворога🙏
Як люди похилого віку у Крихівцях стають феями…

Творчий колектив Народного дому с. Крихівці до Дня людей похилого віку підготував відеоролик. У ньому сивочолі, але молоді духом небайдужі крихівчани у перших рядах волонтерського фронту! Це вони є нашими феями, які плетуть для воїнів маскувальні сітки, ріжуть тканину, зігріють теплим чаєм, розрадять мудрими порадами та піснею. Своєю активною позицією як на волонтерському, так і на культурному фронтах, вони закликають всіх людей похилого віку (які мають більше вільного часу, ніж працюючі): «Будьмо активними – і почуватимемося молодими!»

https://www.facebook.com/KulturnaMapaIF/videos/1257584565015311

ЯКИМ МАЄ БУТИ СУЧАСНИЙ БІБЛІОТЕКАР У ГРОМАДІ?

Яким має бути сучасний бібліотекар у громаді?

Читаючий бібліотекар, який, насамперед, сам багато читає та дбає про поповнення фондів бібліотеки новою літературою. Бібліотека-філія  № 9 Івано-Франківської МЦБС, с. Крихівці, зокрема, може похвалитися цікавим та сучасним оновленим фондом!

Сучасний бібліотекар має бути не лишефахівцем у сфері бібліотечної справи. Наприклад, Оксана Петрівна МАЛИК – завідувач бібліотеки-філії  № 9 Івано-Франківської МЦБС, с. Крихівці – це бібліотекар  нової генерації:

  • бере активну участь у громадському житті Крихівців, у роботі Народного дому, у підготовці та проведенні чисельних заходів (за що неодноразово була відзначена грамотами міського голови Руслана Марцінківа, грамотами голів сільради та старости, ЦМБС);
  • засновник та член правління Громадської організації «Крихівецька громада: минуле й майбутнє»;
  • відповідальна за випуски часопису «Крихівецький вісник» (2009–2015), дописувач та консультант редакції часопису «Крихівецька родина», членкиня редакції часопису «Крихівецька громада»;
  • консультант літопису «Крихівці/Крехівці: коріння, що воскрешає, оживляє, творить. Івано-Франківськ» (Фоліант, 2020, 784 стор.) та співавтор розділу «Розвиток культури: спади та піднесення. Історія бібліотечної справи»;
  • активна членкиня та староста колективу народознавців та краєзнавців «Кріх КРЕС»;
  • відеооператор та режисер монтажу Студії «КРІХ КРЕС», автор численних відеоробіт студії; володіє сучасними технічними засобами, здійснює відео- та фотозйомку, проводить збір фото- та відеодокументів.
  • відповідальна за фонди та голова музейної ради Історико-етнографічного музею громади Крихівців.

У часі відзначення 30 вересня Всеукраїнського дня бібліотек громада щиро вдячна Оксані Петрівні за активну участь у громадському житті,  працю як на бібліотечній ниві, так і на волонтерському й культурному фронтах, і за збереження історії громади.