Обговорення щодо можливого об’єднання с. Крихівці та с. Драгомирчани в одну територіальну громаду

На виконання Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, рішення Крихівецької сільської ради від 07.08.2017 року №27-28/ 2017 “Про Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад”, розпорядження сільського голови від 07.08.2017 р. №50

Крихівецька сільська рада повідомляє:

27 серпня 2017 р. о 17 год. 00 хв, в приміщенні Народного дому відбудеться громадське обговорення пропозицій щодо можливого об’єднання с. Крихівці та с. Драгомирчани в об’єднану територіальну громаду.

Комментариев: 2 на “Обговорення щодо можливого об’єднання с. Крихівці та с. Драгомирчани в одну територіальну громаду

  1. Об’єднання з Драгомирчанами це більш позитивний крок ніж повна асемиляція з Івано-Франківськом на правах “великого ЖЕКу” . В світлі економічних преспектив левова частка доходів громади -це сплата дольової участі забудівельниками (на прикладі Крихівців ми це бачимо ).А це благоустрій,дороги ,каналізації ,підвід води то що . На території “міста ” вільних земель “під забудову” обмаль ,підприємств що сплачують податки в бюджет обмаль в 5 відношені до кількості населення . Та погляньте на Хриплин ,який повністю ввійшов в Івано-Франківськ і будь- яке село Івано -Франківської міської ради ! Хриплин програє по всіх пунктах …На мою думку краще об’єднатися з сусідами Драгомирчанами і залишатися об’єднаною тереторіальною громадою Івано-Франківської міськради …

    • Крихівці не мають достатньої інфраструктури для формування територіальної громади навколо себе. Тут немає власної лікарні, для прикладу. “Залишитись територіальною громадою Івано-Франківської міськради”? 1982 р. було проігноровано законодавство і підпорядковано 5 приміських сіл Івано-Франківській міськраді. Згідно законодавства, Верховна Рада має схвалити приєднання і після цього сільська рада і село (як окрема адміністративна одиниця) ліквідовується. Зараз маємо дивну ситуацію, коли в межах міста існує село. За вашою логікою потрібно ще втягнути в цю схему Драгомирчани?

      Стосовно переваг від обєднаної громади Крихівці-Драгомирчани, то тут їх отримає в першу чергу сільський голова. Він буде дерибанити гроші від продажу землі забудовникам, а не міська рада. Стосовно покращення інфраструктури, то скажу наступне – сільська рада уже давно могла б викласти бруківкою вулицю Крихівецьку, якщо б мала бажання. Міська рада хоча б робить щось в цьому напрямку (на території власне міста). І невже не можна не вимикати освітлення в нічний час доби? Чому Івано-Франківськ освітлюється, а Крихівці – ні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.