Оголошення для внутрішньо переміщених осіб
За сприянням Державної служби зайнятості внутрішньо переміщені особи мають можливість одноразово отримати ваучер (здобути другу освіту). За детальною інформацією звертатись за телефоном: +380 688 032 220
Відбудеться освячення пам’ятника Роману Дземану
Шановна громадо!
У неділю 2 липня 2023 р. о 12 год. на Крихівецькому цвинтарі (Бабинець) відбудеться освячення пам’ятника Роману Дземану. Достойно вшануймо пам’ять нашого Героя! Крихівецький воїн-сапер загинув 05.05.2022 під Вугледаром на Донеччині, врятувавши своїм геройським вчинком життя побратимів.
Нагадуємо про сплату податків!
Податковою інспекцією вже цього місяця надсилаються повідомлення про нараховані податки на нерухомість та землю. Просимо власників земельних ділянок та нерухомості своєчасно оплатити нараховані платежі.
Оголошення
Плануємо організовувати зустрічі із мешканцями Крихівців, яких би цікавило питання створення сімей усиновлювачів, опікунів; прийомних і патронатних сімей, а також дитячих будинків сімейного типу.
Детальніше: у приймальні старостинського округу: пл. Двір,1, 2 поверх.
Майстер-класи у Народному домі

У Народному домі с. Крихівці тривають майстер-класи зі створення декоративних свічок, декорування та розмалювання гіпсових великодніх яєць, тому запрошуємо всіх охочих приєднуватися до гуртків мистецького спрямування, що діють у Народному домі с. Крихівці!

Див.: https://m.facebook.com/groups/343873475968193/

Оголошення
Парафія Святих Рівноапостольних Кирила і Методія запрошує крихівчан на освячення дитячого садочка «Ковчег», яке відбудеться 16 лютого 2023 року о 12:00 за адресою: вулиця Парафіяльна, №1. Освячення здійснить Блаженніший Святослав.
Див.: https://www.facebook.com/josafatboyko/
Укладення договорів з ПрАТ “АТП-0928” на вивезення побутових відходів
сміттєвозДо уваги мешканців с. Крихівці!!!
16 та 17 лютого з 10 до 16 години у приміщенні колишньої Крихівецької сільської ради будуть укладатися договори з ПрАТ “АТП-0928” (виконавцем послуг з вивезення побутових відходів).

Читати далі