Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості

Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості

до проектів містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 8,1262 га для багатоквартирної житлової забудови, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою по вул. Обїзна в с.Крихівці» та «Детальний план території земельної ділянки площею 0,2046 га для будівництва багатоквартирної житлової забудови та благоустрою по вул. Крайна, 5 в с.Крихівці»

 

На виконання вимог ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 року № 3038-VI (з подальшими змінами та доповненнями), п. п. 4.9, 4.10 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року № 290 (з подальшими змінами та доповненнями), Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 (з подальшими змінами та доповненнями), в газетах «Західий кур’єр” №27 від 06 липня 2017 р., «Галичина» №48 від 11 липня 2017р., «Крихівецька родина» №4 від 8 липня 2017 року) та на веб-сайті Крихівецької сільської ради була оприлюднена інформація про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 8,1262 га для багатоквартирної житлової забудови, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою по вул. Об’їзна в с.Крихівці, що знаходиться в оренді ПП «Колегія» та «Детальний план території земельної ділянки площею 0,2046 га для будівництва багатоквартирної житлової забудови та благоустрою по вул. Крайна, 5 в с.Крихівці, що знаходиться в оренді ФОП Комісарука А.М.

У період з 03.07.2017 року по 13.07.2017 року в приміщенні Крихівецької сільської ради за адресою: Івано-Франківська область, Івано-Франківська міська рада, с.Крихівці, площа Двір,1 приймались письмові пропозиції (зауваження) громадськості стосовно проектів вищевказаних детальних планів територій. Під час проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проектів містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки площею 8,1262 га для багатоквартирної житлової забудови, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою по вул. Об’їзна в с.Крихівці, що знаходиться в оренді ПП «Колегія» та «Детальний план території земельної ділянки площею 0,2046 га для будівництва багатоквартирної житлової забудови та благоустрою по вул. Крайна, 5 в с.Крихівці, що знаходиться в оренді ФОП Комісарука А.М. письмових зауважень та пропозицій громадськості щодо внесення змін у вищезазначені проекти детальних планів територій  не надходило.

14 липня 2017 року у приміщенні Народного дому с.Крихівці пройшли громадські слухання за участі сільського голови села Крихівці Гаргата М.М., заступника сільського голови – голови громадських слухань Фотуйми Н.Я., спеціаліста-землевпорядника – секретаря громадських слухань Іващенко М.Р., представників ПП «Колегія», НТМ «Архітрав», приватного підприємця Комісарука А.М. та представників громадськості. Складено відповідний протокол засідання.

Громадські  слухання складалися з доповідей заступника сільського голови Фотуйми Н.Я., спеціаліста-землевпорядника Іващенко М.Р., представника розробника детального плану території ПП «Колегія» Чулупа Н.М. та ФОП Комісарука А.М., коментарів та відповідей на запитання громадськості.

За результатами проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговорені відповідних проектів містобудівної документації сформовано пакет документів для надання на затвердження сесії Крихівецької сільської ради.