ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ с. КРИХІВЦІ

ГУНП України в Івано-Франківській області

Івано-Франківське районне управління поліції

Дільничний пункт поліції № 8

с. Крихівці, площа Двір, 1, адмінприміщення (1-й поверх)

Дільничний офіцер поліції, старший лейтенант поліції – Вільчик Олег Михайлович

графік прийому громадян: вівторок – з 11 до 13 год., четвер – з 18 до 21 год.

тел. 098-888-83-84

Новини рубрики
Поліцейські офіцери громади прозвітували про проведену роботу за 2023 рік

Поліцейські офіцери громади, майор поліції Кравець Марія Богданівна та старший лейтенант поліції Олег Михайлович Вільчик, прозвітували про проведену роботу за 2023 рік та обговорили проблемні питання громади.

Працівники поліції довели стан оперативної обстановки та дотримання правопорядку на території села. За 2023 рік мешканці села зверталися із заявами до Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області, в тому числі на лінію «102» 512 разів. Особисто ПОГ розглянуто 104 звернення.

ПОГ було виявлено та задокументовано 3 кримінальних правопорушення за ст. 309 КК України, також розглянуто 5 справ про адміністративні правопорушення за ст. 44 КУпАП. З метою попередження правопорушення у цій сфері спільно із працівниками сектору ювенальної превенції Івано-Франківського РУП проведено 3 зустрічі з учнями Крихівецького ліцею.

За ініціативою ПОГ було задокументовано кримінальне правопорушення за ст. 390-1 КК України, а також одне кримінальне правопорушення за ст. 126-1 КК України. Складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 173-2 КУпАП.

З метою попередження вчинення насильства у будь-якій формі проводилось ряд зустрічей з учнями Крихівецького ліцею. На території села проживає 15 осіб, які перебувають на обліку в Івано-Франківському РУП ГУНП в області як кривдники. Поліцейськими офіцерами громади було здійснено регулярні перевірки вище вказаних осіб по місцю їх проживання, а також проведено з ними профілактичні бесіди. В рамках програми «16 днів проти насильства» було розміщено інформаційні плати в громадських місцях.

Поліцейськими офіцерами громади на постійній основі забезпечувалася охорона громадського порядку при проведенні масових заходів на території села. У святкові та вихідні дні проводились профілактичні заходи у нічний період часу. З метою виявлення осіб, які порушують мобілізаційне законодавство поліцейські офіцери громади залучалися до проведення спільних заходів із працівниками Івано-Франківського МТЦК СП. На території села систематично проводились фільтраційні заходи із працівниками служби безпеки.

Окрім того було обговорено проблемні питання безпечного середовища, наголошено на необхідності оновлення дорожньої розмітки, встановлення камер відеоспостереження в місцях масового скупчення людей.

Також кожен повинен розуміти, що в нашій державі зараз не проста ситуації, всі повинні працювати в напрямку ПЕРЕМОГИ, від малого до старого.

Слід зазначити, що тільки у тісній співпраці із представниками громади та громадою взагалі, можна забезпечити належне виконання завдань покладених на поліцію.

Поліцейські офіцери громади завжди на звʼязку та готові допомогти у вирішенні проблем в межах своєї компетенції :

Марія Богданівна Кравець: 0972237817

Олег Михайлович Вільчик: 098888838