Привітання з Днем волонтера від старости округу
Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Свято заснували ще 1985 року з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН.
Роль волонтерів в Україні зараз, під час війни, важко переоцінити. Волонтери – одні з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає їм, а також українцям на окупованих територіях, часто ризикуючи власним життям. Сьогодні волонтери – найпотужніша частина громадянського суспільства України, а волонтерський рух об’єднує всі міста й громади держави та всі соціальні групи. Це ідея, яка залучає до боротьби за свободу України мільйони людей із різних країн світу.
Хочу висловити величезну подяку жителям крихівецької громади, усім, хто долучається до допомоги ЗСУ у важкий для нашої держави час. Це – наші маскувальні феї, які плетуть сітки у Народному домі з перших днів війни, працівники та учасники колективів Народного дому с. Крихівці, які беруть участь у всіх заходах на підтримку ЗСУ та зборі коштів, дітям та дорослим, які заливають окопні свічки, плетуть шкарпетки, шиють нижню білизну , підголівники, бафи, господині, які печуть солодощі та смачні пляцки на ярмарки, які проводяться в громаді, колектив, учні та батьки Крихівецького ліцею та ЗДО «Котигорошко», охоронці громадського порядку, які забезпечують спокій жителів громади у нічний час, лікарі та реабілітологи, підприємці Крихівців та усі небайдужі мешканці нашої громади.
Окрема подяка за молитву та допомогу отцям наших крихівецьких парафій!
Дякую усім, хто наближає день нашої Перемоги!
Лише разом- ми сила!