Протокол громадських слухань

Протокол

громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території земельної ділянки ПП «Колегія», площею 8,1262 га для багатоквартирної житлової забудови, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою по вул. Обїзна в с.Крихівці та розроблення Детального плану території земельної ділянки ПП Комісарука А.М., площею 0,2046 га для будівництва багатоквартирної житлової забудови та благоустрою по вул. Крайна, 5 в с.Крихівці

 

Громадські слухання відбулися 14.07.2017 року у приміщенні Народного дому Крихівецької сільської ради Івано-Франківської міської ради, –

за адресою: с. Крихівці, вул. Крихівецька,1Д.

 На громадські обговорення прибуло 52 особи, в т.ч.

М.М.Гаргат – сільський голова села Крихівці;

Н.Я.Фотуйма – заступник сільського голови – голова громадських слухань;

М.Р.Іващенко – спеціаліст-землевпорядник – секретар громадських слухань;

Павликівський В.В. – представник від ПП «Колегія»;

Чулуп Н.М. –  архітектор, виконавець Детального плану для ПП «Колегія»;

Комісарук А.М. – приватний підприємець.

В ході обговорення взяли участь:  

Н.Я.Фотуйма  

оголосила порядок організації та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території земельної ділянки ПП «Колегія», площею 8,1262 га для багатоквартирної житлової забудови, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою по вул. Об’їзна в с.Крихівці та розроблення Детального плану території земельної ділянки ПП Комісарука А.М., площею 0,2046 га для будівництва багатоквартирної житлової забудови та благоустрою по вул. Крайна, 5 в с.Крихівці встановленого відповідно до положень ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Повідомила, що до Виконавчого комітету Крихівецької сільської ради  не надходили  пропозиції та зауваження щодо корегування вищевказаних Детальних планів територій села Крихівці в порядку передбаченому Постановою КМУ від 25 травня 2011 р. N555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».  

  1. Під час представлення Детального плану території земельної ділянки ПП «Колегія», площею 8,1262 га для багатоквартирної житлової забудови, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою по вул. Обїзна в с.Крихівці виступили

Чулуп Н.М.:

– надав дані щодо формування масиву та характеристику сучасної території  на яку розробляється Детальний план території. Повідомив, що необхідність розробки даної містобудівної документації зумовлена потребою в зміні функціонального використання території в межах цільового призначення земельної ділянки, що перебуває в орендному користуванні приватного підприємства «Колегія».

Акцентував, що важливими моментами для забезпечення комфортності проживання мешканців даного житлового масиву є потреба у забезпеченні достатньою кількістю об’єктів соціально-культурного призначення (дошкільний заклад з початковою школою на 80 осіб, тенісний корт з трибунами, торгівельний центр, заклад громадського харчування) передбачено 5 підземних паркінгів, забезпечення необхідною кількістю майданчиків для розташування сміттєвих контейнерів, врегулювання питання із створенням відпочинкової зони на базі існуючого водного об’єкту.

Звернув увагу, на основні принципи планування та забудови території, формування архітектурної композиції, розподіл території за функціональним використанням, розміщення, структуру забудови, організацію руху транспорту і пішоходів, розміщення автостоянок – інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд, комплексний благоустрій та озеленення.

Павликівський В.В.:

Доповів, що на виконання трьохсторонньої угоди  від 17.08.2016 р. виділено 2 квартири учасникам АТО, згідно почергового списку, визначеного на засіданні житлової комісії.

Під час обговорення представленої містобудівної документації ПП «Колегія» питань та зауважень не виникало.

Н.Я. Фотуйма: підсумувала, що на даних слуханнях було представлено відповідну містобудівну документацію, а саме  Детальний план території села Крихівці по вул. Об’їзна  на  земельній ділянці, що знаходиться в орендному користуванні приватного підприємства «Колегія» та про те, що за відсутності запитань до даної містобудівної документації можна переходити до голосування.

Вирішили: Погодити ПП «Колегія» детальний план території земельної ділянки, що перебуває в них в оренді, площею 8,1262 га для будівництва багатоквартирної житлової забудови, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою по вул. Об’їзна в с.Крихівці, розроблений у відповідності до рішення 21 сесії 7-го демократичного скликання №37-21/2017  від 30.03.2017 р. та винести на чергову сесію сільської ради питання про затвердження детального плану території.

Голосували:

За – одноголосно.

  1. Під час представлення Детального плану території земельної ділянки ПП Комісарука А.М., площею 0,2046 га для багатоквартирної житлової забудови та благоустрою вул. Крайна, 5 в с.Крихівці

Комісарук А.М.:

 – повідомив, що на земельній ділянці, яка перебуває у нього в оренді заплановано будівництво багатоповерхового житлового будинку на 2 під’їзда, передбачено дитячий та спортивний майданчики, зелена зона для відпочинку, майданчик для контейнерів зі сміттям, а також паркінг для стоянки автомобілів. Будинок розрахований на 80 квартир з приміщеннями громадського призначення. Орієнтовний термін здачі будинків – 2 роки.

Також відзначив, що після здачі будинку в експлуатацію, передасть безоплатно 4 квартири учасникам АТО.

 Під час обговорення представленої містобудівної документації ПП Комісарука А.М. питань та зауважень не виникало.

Н.Я. Фотуйма: підсумувала, що на даних слуханнях було представлено відповідну містобудівну документацію, а саме  Детальний план території села Крихівці по вул. Крайна, 5  на  земельній ділянці, що знаходиться в орендному користуванні приватного підприємця Комісарука А.М. та про те, що за відсутності запитань до даної містобудівної документації можна переходити до голосування.

Вирішили: Погодити ПП Комісаруку А.М. детальний план території земельної ділянки, яка перебуває в його оренді, площею 0,2046 га для будівництва багатоквартирної житлової забудови та благоустрою по вул. Крайна, 5 в с.Крихівці, розроблений у відповідності до рішення 21 сесії 7-го демократичного скликання №36-21/2017  від 30.03.2017 р. та винести на чергову сесію сільської ради питання про затвердження детального плану території.

Голосували:

За – одноголосно.

Голова зборів – Н.Я. Фотуйма

Секретар зборів – М.Р.Іващенко