У Крихівецькій ЗШ вшанували пам’ять Великого Кобзаря

У Крихівецькій ЗШ вшанували пам’ять Великого Кобзаря

З 06.03. по 12.03.2017 у Крихівецькій ЗШ  пройшли  Шевченківські дні, мета яких – показати велич і неповторність творчої спадщини Т.Г.Шевченка, його значення для розвитку української мови та літератури, історії.

У кожному класі пройшли тематичні виховні години. Учні 5-11 класів виготовляли стіннівки про життя і творчість Т.Шевченка.

Шевченкові дні у Крихівцях

  У шкільній бібліотеці (зав. Хаджай М.С.) впродовж місяця діє книжково-ілюстративна виставка «Читайте Кобзар».

Класні керівники 1–х класів Шилкіна З.М., Кашуба  І.П.  організували для учнів виставку ілюстрацій до віршів – «Весна починається з Шевченка».

Учні  2-х класів  оформили тематичну світлицю  «Кобзар моєї родини» (кл.кер. Яцків Л.В.) та переглянули мультимедійну презентацію «Біографія Великого Кобзаря» (кл.кер. Гуменяк Н.С.)  .

Шевченкові дні у Крихівцях

Помандрували у віртуальну подорож  «Стежками малого Тараса» учні 4-А класу (кл.кер.Поліщук Л.П.).

Шевченкові дні у Крихівцях          12 березня відбулося  загальношкільне свято у Народному Домі с. Крихівці, до організації якого долучилися учні 5- 11 класів: Воробчак Х. (5-А кл.), Грохола А-М., Гутько Х., Стонога Н., Кладочний Т. (5-Б кл.), Негрук В., Каспрук О. (6 кл.), Шутак С. (8 кл.), Ціцюра С., Дякун І., Британ О., Кравчук Х. ( 9 кл.), Борецька Н., Лук’янова В., Білик А. ( 11 кл.). На урочистий захід зібралася не тільки шкільна родина, а й жителі села.

Шевченкові дні у Крихівцях

Шевченкові дні у Крихівцях

Присутні переглянули інсценізації про життя Тараса Шевченка в дитячі роки, співпереживали разом  біль  втрати кохання, а також  вболівали за долю України під час перегляду уривку із містерії «Великий Льох».

Шевченкові дні у Крихівцях

Шевченкові дні у Крихівцях

Шевченкові дні у Крихівцях

Ми впевнені, що ці та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності.  І ще раз переконатися, що

Поезія Шевченка – це вогник,

                                           схожий на полум’я свічки,

                                           що запалює душу людини…