Українських традицій ворогу не зруйнувати
На Зелені свята Крихівецька громада на чолі зі старостою Надією Фотуймою, о.-м. Володимиром та о. Миколою молитвою і покладанням вінків вшанували ВСІХ БОРЦІВ ЗА ВОЛЮ, НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ.
НА МЕМОРІАЛЬНОМУ КОМПЛЕКСІ «БОРЦЯМ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ» були встановлені пропам’ятні таблиці, а представники від всіх установ і організацій Крихівців (адміністрації Крихівецького старостинського округу, Громадського формування з охорони громадського порядку «Штаб», ФК «Крихівці», Народного дому с. Крихівці, бібліотеки, музею, ГО «Крихівецька громада: минуле й майбутнє», ліцею, садочка), молодь та діти поклали живі вінки. Громада з’єдналася у вшануванні та молитві. У храмах відбулися Божественні літургії, на крихівецьких цвинтарях і некрополі – традиційні панахиди за померлих крихівчан та крихівецьких парохів.
Особливі подяки: ЗА ЗАГОТІВЛЮ ЕКОМАТЕРІАЛІВ (верби, ялини, туї) – Володимиру Цуканову, Миколі Андрійчуку, активній сім’ї Маликів: Івану Петровичу, Оксані Петрівні, Петрові, Юрі; ЗА ПЛЕТІННЯ ЖИВИХ ВІНКІВ – Ользі Гензі, Василині Стефінів, Радані Стефінів, Світлані Максимів, Каті Кураловій, Христі Кравчук. Дякуємо всім, хто приніс живі квіти: Ярославі Івасів, Ганні Головенко, Каті Кураловій, Миколі Білику, ученицям 8-10-х класів та вчителям Крихівецького ліцею.
Також у часі Зелених свят Крихівецька громада провела черговий БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК. На потреби ЗСУ ЗІБРАНО 51 650 гривень.
На ярмарку свої вироби представили: швейні – Оксана Олійник із командою майстринь, гіпсові – Лілія Громоляк та Віктор Мельницький,
з фоамірану – Ярослава Данильців, кулінарні – Надія Бабінчук, Наталія Морицан, Любов Тугай, Ірина Микицей, інтелектуальні – колективи Народного дому (директор Іван Малик та художній керівник Лілія Громоляк) у формі перформансу на підтримку ЗСУ, гурток екскурсоводів «Кріх КРЕС» (Петро Малик, Станіслав Сай та ін.) із пересувною виставою про борців, та музей (директор Любов Соловка) із продукцією з символікою громади. Дякуємо також учням та батькам 1-А, 1-В, 2-Б, 2-В, 3-Г, 5-Г, 6-Б, 7-Б, 8-Б та 10-го класу, та дитячого садочку «Котигорошко» (завідувачка – Оксана Доцяк), які долучились до збірки. Лише разом ми сила.
Дякуємо за фотозвіт завідувачці бібліотеки-філії № 9 Оксані Малик.