Вітання працівників культури від старости громади
ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ!
Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу. Люди цієї професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей. Ми формуємо унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне – робимо все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.
Дякуємо за вашу працю! Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.
Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, хай над вами завжди буде мирне небо і сяє зірка людської вдячності!
Щирі вітання талановитим, неперевершеним, працелюбним, творчим та невтомним колективам Народного дому та їхнім керівникам Івану Малику, Лілія Громоляк, Валентині Яковишиній, Любові Соловці.
Вітання з нагородами міського голови директору Народного дому Івану Малику та історику-джерелознавцю, члену Національної спілки краєзнавців України Любові Соловці” . Такими щирими словами привітала всіх у Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва староста Надія Фотуйма.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100023882808912