ВІТАННЯ З УРОДИНАМИ ПАРОХА о.-м. ВОЛОДИМИРА ЧОРНІЯ

Від імені всієї Крихівецької громади староста Надія Фотуйма привітала пароха Храму Успіння Пресвятої Богородиці о.-м. Володимира Чорнія з Днем народження: «Просимо Вашого благословення, всечесний отче Володимире, та дозволу привітати Вас від нашої крихівецької громади з Днем народження. Нехай Божа добрість, улюблені люди і глибока віра оточують Вас на цій землі! Нехай ангел-охоронець невпинно береже Вас від тяжких недуг! Нехай Господь Бог зміцнює і втішає у важкі часи! Дякуємо Вам, що несете в цей світ любов і милосердя. Опіки Божої Матері на многії літа!!!»

У часі війни, без перебільшення, значно зросла роль священників як пастирів, духівників, опікунів та помічників. «Священнослужителі «Карітасу»               о.-м. Володимир Чорній, о. Микола Мазурик практично цілодобово, без вихідних, на посту соціального служіння, організовуючи, приймаючи, відправляючи, часом розвантажуючи… і молячись за багатостраждальну Україну!!! Вони перші,  до кого йдуть воїни за благословенням і підтримкою, до них горнуться родини військовослужбовців. І можна з упевненістю констатувати, що крихівецькі парохи очолюють волонтерський фронт» (Івасів Я., Соловка Л. Волонтерський фронт («Крихівецька громада», № 2–3 (6–7) від 14.10.2022, стор. 4).

Низький уклін, Вам, отче Володимире, від військовослужбовців, волонтерів та всієї громади. Адже всі акції: благодійні ярмарки, збір коштів на потреби ЗСУ, придбання й освята транспортних засобів, їх відправка та завантаження необхідним – все це у Крихівецькій громаді відбувається спільно з парафією Успіння Пресвятої Богородиці.