Візит родини першого голови Крихівецької сільської ради Богдана Яновського
У Крихівцях приємна подія – незважаючи на війну, до нас завітала родина першого голови Крихівецької сільської ради Богдана Яновського.
Приємні події, спіралі вистражданої історії, як і боротьба, продовжуються.
Богдана Яновського як станичного ОУН в Крихівцях та надрайонного провідника ОУН Лисецького району радянська влада розстріляла в 1941-му… Йому було лише 35…
Онук, названий на честь діда Богданом, нині мужньо живе у Харкові, який рашисти несамовито бомблять. Пан Богдан Яновський-молодший, незважаючи на проблеми зі здоров’ям навідріз відмовляється виїжджати з України, навіть більше – приїхав на малу батьківщину, віддати шану землякам і пам’яті родині.
Богдана Яновського-старшого 14.10.2022 було нагороджено (посмертно) найвищою пластовою нагородою у світі – Залізним Пластовим Хрестом. У 2022-му нагороду отримав друг сім’ї Ярослав Роздільський. А нині онук голови – Богдан Яновський разом із своєю донькою (правнучкою голови) – п. Лесею урочисто передали нагороду на зберігання до Історико-етнографічного музею громади Крихівців та вручили старості Надії Фотуймі. Щиро вдячні за цінний експонат для експозиції!!!