Втілюємо мрію загиблого Віталія Дзібія у життя: оголошуємо збір коштів на пікапи для побратимів героя
Днями ми провели в останню путь 30-річного Віталія Дзібія – військового, волонтера і просто хорошу людину. Життя солдата-гранотометника обірвалося 6 серпня через травму, отриману на війні.
Віталій з минулого року служив гранатометником у 78 полку десантно-штурмових військ, а до того з 2014 року волонтерив. Він понад сотню разів возив допомогу бійцям у найгарячіші точки і добре знав, що таке війна. Коли ворог здійснив повномасштабне вторгнення у нашу державу, Віталік не зміг сидіти вдома, тож вирішив взяти зброю до рук і стати на захист Батьківщини. За два тижні до смерті, в бою під Оріховим, Віталій отримав контузію і черепно-мозкову травму, але помер вдома.
Буквально напередодні він повернувся додому з поля бою і наче щось відчував. Бо на відпочинок часу вирішив не гаяти та одразу кинувся до справ: почав обдзвонювати друзів, щоб знайти пікапи для побратимів. Наш Віталій і справді був таким: для себе не просив нічого, а завжди дбав про інших.
Під час зустрічі з волонтерами, Віталій встиг сказати, про що мріє:
“Народ, я все маю, але потрібно допомогти моїм хлопцям з 78 полку, щоб вони змогли врятувати своє життя, бо майже всі автівки ворог знищив під час останнього обстрілу. Треба якнайшвидше організувати збір. Думаєте, у нас вийде?”.
Вночі він помер…
Віталій, ми не думаємо, а знаємо, що все вийде!
“Спілка волонтерів Прикарпаття” організовує #донат_памяті_Віталія_Дзібія.
Усі зібрані кошти будуть перераховані на придбання автівок для 78 полку десантно-штурмових військ ЗСУ.
Зробимо це разом!
Посилання на банку
На Авто 78 полку десантно штурмових військ
Ціль: 1 000 000 ₴
Посилання на банку
Номер картки банки
5375 4112 0773 4547