Загинув військовий та волонтер Віталій Дзібій
На жаль, у Крихівецькій громаді знову втрата.
Сьогодні 7 серпня 2023 року просимо достойно – із квітами та прапорами – зустріти тіло загиблого військовослужбовця Віталія ДЗІБІЯ о 16 год. уздовж вулиці Крихівецької до вул. Сонячної (останній світлофор с. Крихівці).
Віталій Дзібій народився 2 січня 1993 р. Із 2014 року активний член «Спілки волонтерів Прикарпаття». У грудні 2022 року добровільно пішов на фронт захищати Україну. Спочатку воював у складі 1-го полку спецпризначення «Сафарі» НПУ, згодом перейшов у 78-й полк десантно-штурмових військ ЗСУ. Виконував складні бойові завдання у одній з найгарячіших точок. Під час останнього завдання біля м. Оріхів Запорізької області отримав контузію та черепно-мозкову травму, від наслідків якої помер 6 серпня 2023 р.
Привітним, веселим, життєрадісним, безвідмовним, завжди готовим прийти на допомогу – саме таким його запам’ятають у громаді. На жаль, нас покидають найкращі. Маємо обов’язок перед Пам’яттю про них.
Панахида сьогодні 7 серпня 2023 р. о 19 год. за адресою: вул. 22 Січня, 374 а.
Чин похорону розпочнеться з дому (вул. 22 Січня, 374а) 8 серпня 2023 р. о 11 год. та продовжиться у Церкві Успіння Пресвятої Богородиці у Крихівцях. Поховають нашого Віталіка на Алеї Героїв Крихівецького цвинтаря.