Збережемо історію разом

Повідомляємо, що розпочато роботу над написанням історії нашого рідного села Крихівці.

В історичних нарисах, на основі широкої джерельної бази, заплановано відтворити цілісний  історичний літопис cела – від найдавніших часів заселення краю до наших днів, у т. ч. середньовічну добу населеного пункту (перша письмова згадка про який на сьогоднішній день датується 1427 роком), нову і новітню історію, яка включає періоди двох світових воєн, радянського тоталітаризму, репресій і т. д.

Крім загальноісторичних розділів, заплановано окремі розділи за тематичним спрямування. Зокрема, загальний (географічне розташування, природа й населення); версії походження назви села; матеріальна та духовна культура села, включаючи основні віхи з історії Церкви, освіти, культури, спорту, медицини, а також етнографію села, історичну біографістику.

Звертаємося з проханням до усіх мешканців та уродженців Крихівців поділитися легендами села, спогадами про події минулого, репресії стосовно членів родин, цікавими фотографіями, щоб змогти спільними зусиллями створити історію рідного села та закарбувати її в пам’яті нащадків.

Координатор проекту:

Любов Соловка, член Національної спілки краєзнавців України, історик, джерелознавець

тел. моб. 066-493-75-69

E-mail lubov.solovka@gmail.com